Pages

Sunday, June 13, 2010

Tallinn

Ma kirjutan ühe pisikese ja kiire Tallinna postituse, sest mul on quite igav hetkel. Pisikese sellepärast, et selle läpaka aku peab veel 40 minutit ja pealegi on sellel mingi mega ebamugav klaviatuur. Niiet see postitus tuleb pisike. Hommikul tulin bussiga Tallinna. Õnneks oli seal wifi ja ma sain Marieliga tee peal chattida.
Kohale jõudsin mingi pool kaksteist vist umbes, peale seda läksime e tööjuurde korra, kus oli Maria ja ma sain endale CCDCOE pastaka, ülihäppi. See kusagil kotis mul. Peale seda läksime võtsime Maeve'i peale ja läksime sööma, kui õigesti mäletan. Enne seda käisime korra vanalinnast läbi, et saada pileteid mingile kontserdile. Söömas käisime Jahtklubis, mis on nagu my fave koht üldse Tallinnas, sest seal on kõige parem jasmiinitee ja pasta carbonara. Ma vist olen seda juba 1001 korda maininud, aga pole hullu, osad loevad ehk harva :D Arvake ise, mis ma sõin :D Siis läksime vanalinna tagasi, et gala dinneri jaoks kleite shopata. Teel sinna nägin stiiliannit ehk siis Anni Jürgensoni ehk siis stylehurricane'i Annit. Nägi kena välja, nagu alati. Kleitidega on muidu mingi selline asi, et kolmapäeval on gala dinner ja e otsustas, et ta vist on nõus mu kaasa võtma, aga selleks on vaja kleiti ja kingi. Mingi 3 tundi vist mässasime seal vanalinnas ja lõpptulemus on see, et ma sain endale kleidi - valge, õrna lillemustriga ja suht nunnu; pusa - nummi; kott - kaardimastidega pisike clutch, üliarmas. Kindlasti sain midagi veel.. või siis mitte.. Igatahes, peale shoppamist läksime uuuesti sööma, aga mul oli kõht ikka veel sellest superheast pastast täis, niiet oli väga suur viga võtta uus pasta - kanaga. Aga see eest oli seal superhea kakao. Siis läksime sellele kontserdile. Algul arvasin, et see saab olema masendav, sest asja nimi oli "Eesti meeste laulud" ja see toimus kusagil maiteakus, vanas tehases umbes. Tegelikult polnudki nii hull. Okei, laulud olid suht masendavad, mulle ei istunud, aga see show seal ümber oli tõsiselt äge. Tüübid lendasid ja ronisid ja tegid igast ägedaid asju. Kolm korda päevas nii teha.. suht surm ju. Peale kontserdi lõppu käisime veel korra söömas, aga seekord tegime mingi desserdi-ringi ja kui olime oma kreembrüleed ja koogid (JA SUSHI, mõne puhul..), lõpuni söönud, tulime koju, kus oli seekord kolm kassi (tavaliselt on kaks), sest Totoro - Aime viimane ja üliarmas meganunnu überaktiivne kass(ipoeg) oli siin. Pmst ma ei oska ta peale muud öelda, kui "auwww". Praegu ta näiteks magab mu jalgade juures, istmesoojenduse tunne on. Enne suutis ta lambi ära lõhkuda ja sada muud pahandust teha. Eriti äge oli see, kui e oma pikki kleite näitas ja Totoro iga kleidi sappa ennast kinni haakis. Tüüp mõnuleb siin täiega, aga kahjuks pean ma ta korraks hülgama ja minema e käest küsima, kas ma läpakale laadija saaks, sest mul aint 8% alles. Erinevalt minu läptopist peab see aku 8%-ga tervelt 19 minutit vastu. Minu arvuti juba sulgeks ennast :D Hoiatuste ja saja muu asjaga. Okei, kõik vilgub, ma lähen uurin laadija kohta.
Jes, sain laadija. See tähendab umbes seda, et ma saan veel kirjutada. Ma küll ei tea mida, sest ma pressisin kõik juba eelnevasse juttu kokku... Niiet ma ei kirjutagi rohkem, liiga segaseks läheks.

Mul on uus follower - Ats, lehvita (:

12 comments:

Grey Silk said...

Kas see Eesti Meeste Laulud oli väga lärmakas? Mõttes, et kas 4-aastane peab vastu? Me siin mõtleme, et peaks minema, aga kas võtta Villem kaasa või jätta hoidu. Enekeni juures vist mul enam krediiti pole :P ja tal konverents kah, seega sinna ei saa jätta, peab vist vanaisa nuiama jälle.

Paula said...

Kusjuures, ma arvan, et Villemile täitsa meeldiks. Onud lendavad lae all ja läbi seina ja kõnnivad mööda seinu ülesse. Kuigi seal tehakse vahepeal pauku, siis ma usun, et ta elaks üle. Tal võiks päris huvitav olla seal, i guess.

Eneken said...

Krediiti on küll... neljapäeval vaja?
Kella 22-st võin võtta :P Aga ma arvan, et 4-aastasele just meeldibki kui autosid lõhutakse ja läbi seinte joostakse...

Paula said...

No ma mõtlen ka 8-)

Grey Silk said...

Mnjah, Uku kamandas meid täna kiirkorras sinna etendusele, seega ei jõudnud mingit hoidjat orgunnida. Villem jõuras, et tahab ära, aga kui ikka traktor platsi aeti, siis oli huvitav ka. Aga nutt tahtis peale tulla, kui onu läbi seina läks :/ Valus ju!
Pärast tshekkisime Boheemi järgi ja ma arvan, et ma võin seal Maeve ja teiega kassijuttu puhuda ka, kui vaja on ;) Et Maeve näeb siis real-life ka siin Tallinnas :P Ei koht on nunnu tegelt! Süüa saab ja pannkoogid oli head.

Paula said...

Hehe, kõige hullem siis polnud vist? :P

Anni said...

oooh mul on nüüd uus hüüdnimi? ;D

Paula said...

Stiilianni, see kõlab nii megahästi, kuidagi oleme kõik Sind nii kutsunud. Style-Hurricane-Anni oleks liiga pikk ja kohmakas. Ja lihtsalt Anni võib arusaamatuks jääda, niiet Stiilianni on see, millest kõik aru saavad :D

Anni said...

kes kõik ? ;D

Paula said...

hm, kõik ;D
ei kõla hästi? :D

Anni said...

ei vahet pole, olen lihtsalt uudishimulik :D

Paula said...

selge, see on hea, mul kommentaare vähemalt ;D