Pages

Thursday, June 3, 2010

Paintball ja Kambja

Üllataval kombel pole mul olnud mingit tahtmist kirjutada eilsest Ida-Virumaa tripist ja paintballist. Siiski, see ei tähendaks, et mulle ei meeldinud. Tohutult lahe oli.
Hommikul oli väljasõit 7:30, mistõttu ärkasin kuus läbi umbes. Saime esimesena bussi, niiet hõivasime kõige tagumised istmed ja olime õnnelikud. Midagi erilist bussis ei teinudki, üllataval kombel.
Jõudsime mingisse staapi, kus pidime minutiga pikkusejärjekorda rivistuma. Kes valesti olid, said trahviks kükke. Siis jagati meid pooleks, ühed läksid matkama, teised jäid paintballi mängima. Ma olin seal paintballi rühmas.
Seletati, kuidas, mis, kes, kus ja kui palju. Kui olime lõpetanud, saime varustuse, mille hulka kuulusid vest, kiiver, kaelakaitse, rätik ja tunked. Muidugi marker ka. Siis tuli mingi treeningu moodi asi, mis võttis kõigil suht võhmale juba. Ja peale seda läksimegi mängima. Esimene mäng oli ülimalt jube, kõik igaltpoolt piirasid ja ma sain alati ülinapilt eest ära. Mingi hetk said mul kuulid otsa, tõstsin käe ja lonkisin sealt minema. Ilm oli tõeliselt palav ja seal roomamine ei teinud seda kuigi palju paremaks. Teine mäng oli põhimõttelt sama, aga pooled vahetati. Mõlemad kaks kaotasime.
Kaotasime ka järgmised kaks ehk siis lipuga mängud, kus tuli lipp oma poolele tagasi tuua. Need ka kaotasime mõlemad. Ja siis tehti veel üks mäng nende vahel, kellel veel kuule alles oli. Mina nende hulka ei kuulunud, aga me kaotasime ka selle viimase mängu. Masendav :D
Pihta kordagi ei saanud, niiet ei tea, kui valus see tegelikult oli. Üldiselt oli lahe.
Pärast oli meil hunnikus vaba aega, aga kuna sealt kuhig minna polnud, siis mängiti rahvastepalli ja tehti igast muid asju, näiteks lebotati :D
Siis sai lebo otsa ja me pidime matkama minema. Ronisime mingist suht seinast ülesse, mis pidi mägi olema. Masendav lihtsalt. Siis käisime mingis tornis ja ronisime mäe teisest küljes alla. Siis oli muuseumitrip ja pärast tagasi staapi.
Enne tagasisõitu käisime nende ainsas arvestatavas kaubanduskeskuses, mis oli Selver. Ei jah, tore oli.. 8-)

*******

Täna käisime Kambjas. Seal on lihtsalt nii ilus. Igast lilled ja värgid ja siis järv ja põllud ja särk värk. Nii-nii mõnus :) Suvel tahan sinna minna kindlasti millalgi. Võtta fotoka ja Marieli kaasa näiteks ja lihtsalt olla.
Nägin puruvanakesi :D Nii ägedad tüübid. Ma mõtlesin, et peaks ka kunagi seda trikki proovima, et panna nad puhtasse vette, kuhu lisada igast klaasikillukesi ja kivikesi ja merekarpe. Nad teoreetiliselt peaks neist asjadest endale koja ehitama. Ülilahe. Nii Gerald Durrelli "Minu pere ja muud loomad" tunne tekkis. Puruvanakesed, jõekarbid ja konnakullesed. Ainult kõrvahargi pesa oli puudu :D
Lisaks sellele oli seal Lumene, kes püherdas mõnuga savi sees ja oli pärast valge asemel puhta pruun.

Hästihästihästi tore oli :)

Pilte tegin ka, mingeid:
Onu silmad omavad. Ahjaa, saage tuttavaks, mu blogi tehniline pool aka. Onu :DPikalt kirjutada ei viitsi, aga viimasel ajal on kõik jube tore. Ma tegin vahepeal ühe usa-tripi postituse, aga salvestasin ainult draftina. See veel suhteliselt poolik :)

No comments: