Pages

Thursday, June 3, 2010

Irresistible

Viimased koolipäevad on nii mõttetud, sest me ei tee õieti midagi. Vaatame filme, mida ühtegi lõpuni ei jõua või siis teeme mingeid mänge või asju. Täna oli samamoodi - ajaloos oli mingi viktoriini moodi asi ja inglise keeles vaatasime filmi New Yorgi kohta. Ainult kunstis lõpetasime graffiti-tööd, kuigi meie grupp (st mina ja Liisu tegelikult) oli suht ainus, kes sellega tegeles vist. Peale kooli läksin kesklinna ja siis kobisin koju.
Eilsest veel niipalju, et Kambjasse sõites lasi emme mulle oma ipodist lugusid. Niiet mu youtube soovitab mulle nüüdsest ka Stephanie de Monaco't. Tagasi tulles piinasin mina teda Bieberi ja Elliega. Bieber polnud hea mõte vist, sest nüüd ma kohe kindlasti ei saa SF-is Bieberi kontserdile minna. Aga Gaga ja Kesha on siiski teemas vist veel.
Aga nüüd ma lähen Kaimot pildistama. Tegelikult küll tervet tema klassi. Neil on tutiaktus, niiet ma ilmun ka mingiaeg sinna kohale ja teen pilti. Votnii. Ja õhtul, või siis üldse tänase päeva jooksul, tuleb siia kardetavasti palju külalisi, sest Paula vanaemal on sünnipäev. Eile oli teisel :P Kuidagi eriti kahtlaselt järjest.

Ja ma loodan, et härra Starverel läks ˌlɪθjuːˈeɪniə's hästi. See oli vägagi ümber nurga lause. VÄGAGI. Kes aru saab, peab geenius olema. Siiralt loodan igatahes.

Anyways, pilti ka? Kui ma leian mõne pildi siiis...

Ahjaa, mul telefonis on paar ülitähtsat pilti..


Lätlased.. mu Läti kaelakee läks katki. MASENDAV


Pühendan selle pildi Kristile. MINGI BELGIA JORSS...

2 comments:

Monika said...

Irresistable Paula :) Vaatasin Su blogi üle pika aja... Sinust on kevade tulles üks kaunitar saanud :) Väga hea näed välja! Ole siis ikka tubli ja head suvevaheaega!

PS: kas mu kutsikablogi oled ka vahel vaadanud? meil üks kutsik veel kodus, neil täna muide sünna, saavad 4kuuseks http://tiibetimastif.blogspot.com/

Paula said...

Haha, aitääh Monika :)

Kutsablogist kuulen esimest korda, aga kindlasti jälgin nüüdest. Palju õnne kutsadele ka :P