Pages

Sunday, May 9, 2010

Tallinn

Kirjutasin just mingi segase blogi, aga otsustasin, et ma ei kirjuta kirjutamise pärast. Et kui juba, siis kirjutan korralikult. Isegi, kui see vähendab veidi (ainult veidi-veidi) mu uneaega ja natuke ehk mu raamatulugemisaega ka, aga pole hullu.
Igatahes, laupäeva hommikul ärkasin kell kuus ja siis loksusin neli tundi rongiga Tallinnasse. Tegelikult polnudki nii hull. Natuke sain magada rongis, aga kuna sea peatas iga posti juures, siis sahmis koguaeg inimesi ja magamisülesanne oli üsna keeruline.
Tallinnas vaatasime lõikeid ja riideid. Ma sain endale überpopi liblikatega riide ka, võin pildi panna. Aga mittte täna. Lõikeid sain ka. Nende pilt jääb ka teiseks korraks ;).
Siis millalgi käisime Virus ja Kaubamajas. Virus nägin Karolin Kuusikut, kes ei tundunud eriti sõbralik. Ja kuna ta vaatas mind sellise ebasõbraliku pilguga, siis ei jõudnud ma isegi jälgida ta riietust. Mis oleks olnud muidugi tore, sest ta on ju stilist ja värki. Agaokei, midaiganes :D Ja pärast nägin väidetavalt Liis Lassi ka. Ma omast arust vaatasin talle otsa, aga ei jaganud ära, et ma vaatan Liis Lassile otsa. Pärast kunagi sain aru :D
Stuudios käisime ka. Seal olid trumid ja hiljem avastasime, et ka basskitarr. Jubelahe :) Keegi, kes oskab trumme mängida, võib õpetada, siis saab stuudios käies trumme mängida :)
Õhtupoole käisime jahtklubis, kus oli see teadatuntud jasmiinitee (kes mu blogi vähegi jälginud on, teab, kui sillas ma sellest mõni aeg tagasi olin) ja kreembrülee (ma ei hakanud mõtlemagi, mismoodi see ülakomadega kirjutatult välja nägi :D).
Peale seda mõtlesime kinno Cyrust vaatama minna, ehk siis "The Last Song", aga läksime hoopis vanalinna. Igastahes oli see kasulikum. Nii kõndimise mõttes, kui võib olla ka kõrvade mõttes.. Mitte, et Cyrus nii halvasti laulaks, aga ikkagi.
Vanalinnas oli äge. Tegime pilte ja käisime mingil ägedal mänguväljakul, kus olid väga kahtlased asjad :D Eitegelt olid lahedad. Piltide pealt pole vbla nii hästi aru saada, aga kujutage ette, et need liikusid kõikvõimalikku moodi.. :D
Pühapäeva hommikul käisime söömas. Peale seda shoppasime Stockmannis. Ma sain jaki endale. Teksajaki, übernunnu. Selle iseloomustamiseks sobib ainult üks sõna ja see on väga härda häälega tehtud "maauu". Tõsiselt nunnu. Krae peal on needid :) Viltuse lukuga :) Lühike. Pilti saate ka, aga mitte täna, as i said.
Peale seda käisime pakkisime mu asjad kokku ja vaatasime pildid läbi. Bond nillis nii armsalt terve see aeg, kui ma seal olin. Bond on lihtsalt seletamatult nunnu kass. Poeb täiega :D
Ja siiis käisime veel söömas ja oligi kõik. Magasin peaaegu terve tee Tallinnast Tartusse.
Hm.. igatahes. Hästihästihästi tore oli :)

Paar tundi tagasi nägin ränka vaeva oma geograafia referaadiga. Ehk siis põuavine. Ko-hu-tav. Ma mõtlesin, et ma "jään haigeks" homme, sest mul pole seda referaati. Aga thanks to emme ja thanks to google ja thanks to google translate.. ma sain hakkama sellega. Uskumatu, aga jah. :D

Ma vist ei rääkinud veel, et meil oli koolis reedel loeng mingist.. meedia mõjust või midagi taolist. Põhimõtteliselt.. suht huvtav oli. Kindlasti huvitavam, kui tavaline inimeseõpetuse tund vähemalt. Paula, kui meie klassi parim suhtleja, sai enda kätte "kontrolltööde raamatu" ja pidi valima 4 inimest, kes hakkavad seda temalt ära võtma. Sander, Fred, Liisu ja mina olime need neli. Minu kohta öeldi, et minust saab asja :D

Muidu veel niipalju kõigest, et suve usaplaan vist ikkagi on jõus, mis on superhüpermegaüberäge. Ja lisaks sellele tervitaksin ma Kerttut, kellel kuuldavasti on samad kogemused, nagu mul. Ehk siis, parane ruttu ja ole sama nunnu edasi :)
2 comments:

Martin said...

tore, et referaadist vähemalt asja sai! :D

Paula said...

jaah, seda küll :)