Pages

Wednesday, May 12, 2010

SuperTäna oli üle pika aja super päev. Nagu, üliväga super. Ainult üks asi puudus, Paulat polnud koolis. Kõik muu oli superb.

Hommikul oli super ilm. Esimene tund oli muusika, kus sain teada, et järgmine nädal saan minna teiseks tunniks, kuna kõik hinded olemas ja hinde saab välja panna. Muidu muusikas mängisime palli rahulikult :D Nagu ka vahetundides. Lõbus oli. Siis kirjanduses sain oma kirjandi kätte, viispluss. Mariel, Sa näed seda millalgi.. kui ma selle uuesti kätte saan. See on uuesti õpetaja käes, kuna meil oli teise tunni ajal raamatu test. Meid pandi Eneliga eraldi istuma, mis polnud tegelikult üldse hull, sest Enelil oli vist suht lugemata. Või siis luges ta kahe päevaga läbi selle. Eniveis.. Matemaatikas õppisime, kuidas joonestada rööpkülikule kõrgust.. Täisnurk pikenduse vastu ikkagi.. 8-) Aga.. enne matat käisime siseõues.. NII MÕNUS. Lebotasime seal mattide peal, päike oli nii mõnus. Peale matat tegime pilte ka. Ja siis ma tegin võililledest pärja, kuigi turva ütles, et võililli ei tohi korjata. No mis mõttes.. Aga.. haljastusala ikkagi ju :D Me ikka korjasime. Ja kõik õpetajad särasid, kui ma neist pärjaga mööda kõndisin. Õpilased ka. :D Okei.. osad vaatasid imelikult, aga mis vahet seal on? :D
Peale inglise keelt läksime jälle õue. Tegime jälle pilte. Sander ja Oskar võtsid üksteist selga. Ja siis lendasid sealt maha, vaheldumisi. Tano läks mingist kaklusest leili ja tahtis pilti teha. Agaei, tegelt oli tore.
Ja siiis.. Meil oli esinemine ka täna, seoses Ülejõe päevadega. Esinemine ise algas kell viis, aga pidi kohal olema vähemalt kolmveerand viis. Tuli välja, et me esineme viimastena. Siis me (mina, Kristi, Anxu ja Maris) otsustasime õue minna. Trepi peale istuda ei saanud, sest esinemisriietega ei tohi istuda kuhugi musta kohta. Käsitööõpetaja oleks meid maha löönud. Läksime nurga taha ja istusime maja äärde maha lihtsalt. Päike paistis nii mõnusalt, et varsti lebotasime seal pikali kõik. Niimõnus oli. Siis tuli meil mõte minna poodi, sest päevitades läks aeg liiiiga aeglaselt. Ostsime energiajooki, sest muidu oleks me lihtsalt magama jäänud. Anxu ostis LX-i mis maitses nagu kohvi. That wuz ew. Ma võtsin starteri. Siiis läksime kooli juurde tagasi, viskasime muru peale pikali.. Jah.. Ee.. liiga palju informatsiooni, aga sellikud jäid puhtaks ja valged pluusid ka, niiet kõik on ok. Mängisime seal mu rallimängu ja rääkisime niisama toredatest asjadest, kui äkki märkasime, et kell on 17:50 peaaegu. Tegime kiireid liigutusi ja jooksime kooli sisse, aga hiljaks ei jäänud.
Esinemine ise läks suht okeilt. Rahvast oli vähe, enamus mingid õpetajad või muud koolitegelased/esinejad. Peale seda läksime laiali. Ma tulin koju ja tõmbasin tänased pildid sisse, nii mõnusad :) Siis käisin Marieli juurest korraks läbi, sest mu kaardilugeja on katki ja pidin tema oma laenama.
Uuh. Lihtsalt, ninii mõnus päev. Aga siis läks see veel toredamaks, sest me grillisime. Grillimise point ei ole grill-liha, vaid grillimine ise. Niimõnus oli istuda seal. Viking käis ja virises, sest ta tundis liha lõhna. Mingiaeg otsisin oma ratta garaažist välja. Sõitsin aias natuke, aga siis kõigil hakkas murust kahju, sest see suht pikk hetkel (muru niidan mina.. ma armastan muru niitmist.. lihtsalt.. ma olengi imelik :D) ja sinna jäid jooned sisse. Niiet ma sõitsin kooli juurde ja tiirutasin seal ringi. Niisuper. Kavatsen igaõhtu rattaga sõitmas hakata käma..

Ja kui ikka veel pole aru saada, kui mega see päev oli, siis pildid peaks veits selgitama asja :)
Ma panen pisikesena pildid, sest siis mahub rohkem, vajutage peale, siiis näete suuremalt :)


Mariaga ; Liisuga : Tano debüüt fotograafina.
Heroes meie moodi ; grupikas ; -.-
Liisu-Maria ; Sander-Paula ; Oskari debüüt fotograafina
Mingi kahtlane ; Anxu mängis rallit ; Mängisime Frangiga palli :D:D
Fantaasialend eesti keeles ; Paula-Maria ; Vahetunnis
 
Niisama Paula ; Paula-Anxu ( Liisu superprillid ) ; Paula-Maria ( pärja pärast ) :)
Tegid kahtlaseid asju .. ;


5 comments:

Eneken said...

ninal polegi midagi viga - ilus. sellest kõik räägivadki :) Minu arvates kõige ilusam nina üleüldse :P

G? said...

nojah, ma niidan ka muru, sellepärast, et see mulle meeldib :D:D

Paula said...

E: nujaah, ega ei olegi :D
G: ooja, ühtekad :D

Martin said...

ausõna, ma siiamaani arvasin, et ma olen oma muruniitmisarmastusepärast vedrik, aga tuleb välja, et neid on lausa 2 veel :D

Paula said...

ossa, muruniidu-friigid tulevad järjest välja :D
tore kuulda :D