Pages

Sunday, May 30, 2010

Krabipirukad ja proua Kerakala

Tänane oli hästi tore. Vaikselt tekib juba suvevaheaja tunne. Vahepeal on mul tekkinud hunnik plaane vaheajaks ja ma tahan need kõik ära ka teha. Kui kõiki ei jõua, siis vähemalt enamuse.

Aga, hommikul ärkasin kell üksteist. Magama läksin vist üldse kell neli. Kuulasime Karliga anekdoote, aga mingi hetk hakkas ta NBA-d vaatama ja siis ta jäi vaikseks, mis peale mul tekkis uni. Peale ärkamist tegin pannkooke. Ülihead olid, mistõttu need kadusid suht hetkega. Peale seda tegin õpikud korda ja vaatasin veel natuke eurovisiooni kordust.
Kusagil pealelõunal tekkis meil Liisuga idee minna linna. Kuna enamus poode on pühapäeval kinni ja mu fotokaakud on veel Lätist tühjad, siis mõtlesime niisama randa minna. Kuigi suht tuuline oli, siis tegime seal paadisillal mingi pikniku moodi asja. Pärast tulid Maris ja Oskar ka. Ülilõbus oli. Liisu kott lendas vahepeal ära ja muidugi läksin mina seda ära tooma. Õnneks tõid lained seda kaldale lähemale.
Vahepeal kiskus asi märjaks ja lõpuks olid kõik peale Marise märjad. Varsti läks meie ainus kuiv olevus koju ja jäime kolmekesi sinna. Kõndisime edasi ranna poole ja enne sinna jõudmist keerasime ringi ja kõndisime hoopis tagasi. Loogiline or wut. Siis läks Liisu koju ja me Ossuga kõndisime Kaarsillani, kusjuures me rääkisime terve tee kaarest ja muudest toredatest asjadest :D
Õhtul veel grillisime ka.

Tuppa tulles avastasin, et Käsna-Kalle täispikk film käib. Me Liisuga ootasime seda väga, aga me pettusime. Eesti keelne tõlge oli masendav. Neeed asjad pole krabipirukad, vaid krabiburgerid ja nimede tõlkimine ajas asja eriti masendavaks. Mrs Puffist tehti proua Kerakala... Uuh.. Ja üldse polnud see üldse see..


Järjekordne ületöödeldud silmapilt. Nii minulik :)

No comments: