Pages

Thursday, May 27, 2010

eksamist ja kõigest muust

Ma enne kirjutasin hästi-hästi lühidalt ja kiiresti oma eksamist, aga see ei tundunud päris see õige, niiet ma kirjutan uuesti ja pikemalt. Eelmise kustutan ära.

Hommikul jõudsin kooli ebatavaliselt hilja. Miski 7:54, mis on minu puhul hilja. Arvasin, et kõik koolis juba ammu, aga tegelikult olid ainult vähesed. Ajalugu oli megaigav. Kunst oli suht okei, tegime oma graffitit. Suht lahe võib tulla isegi lõpuks, kui kunstiõpetajal musta värvi oleks järgmiseks korraks -.-
Inglise keeles istusin teise kohta, aga seal oli palju parem vaade :D:D:D Ja me Liisuga tegime uue laulu. Võite eraldi küsida, ma igakjuhuks siia ei kirjuta :D Liiga... fantaasiarikas. :D Geograafias joonistasime, geograafilisi nähtusi. Ma joonistasin päikesekiirguse ja peegelduvuse. Suht jah, igav :D Pärast panime puslesid kokku, Kristi tegi päevikus Belgiale südame ümber. Sealt on ikkagi pärist Tom Dice ju! :D Saksa keel oli megaigav. Vähemalt saime teada, et raha ei tohi kaasa võtta (põhimõtteliselt) ja et vihmavari ja kasukas (põhimõtteliselt) peavad kaasas olema ja et kuigi Maria sugulased on imelised ja sõidavad Riiga 6 tundi, siis meie ei loiva ja sõidame neli. Mõõdame ära igaksjuhuks... Matemaatikas õppisime püströöptahukat. Tavaline mata..

Pool kolm jõudsin muusikakooli ega osanud seal midagi teha eriti, ses õpetajat polnud ja iga korrus oli täis kitarridega tüüpe, kes harjutasid. Saali kogunes ca 30 inimest, mis oli nagu väga suur üllatus ja pani jubedalt närvitsema. Põhimõtteliselt läks tükk aega, enne kui kord jõudis minu õpetaja õpilasteni. JA siis õpetaja unustas mu ära ja pidin esinema viimasena. Suudate seda uskuda? Ma oleks igal juhul parem esimene olnud, kui viimane. Igatahes, väga jube ei olnudki. Õpetaja ütles ka, et hästi, niiet kõik on ok :D. Ja pärast nägin Marist ja hiljem Enelit.

Õhtupoole käisin rattaga sõitmas. Nüüd mõtlesin alustada mingit digilaua värki, sest ma pole niii ammu joonistanud. Ja kuna Liisu andis sisse tellimuse, et ma joonistaksin teda, siis ma vähemalt üritan. Ma ei luba midagi, aga üritan :)

Homme on Riia. Ostsin endale jäätee, Pepsi, kuivatatud banaanilõigud, tomati Lays'id jaa teen võileibu ka endale. Mingeid. Ma veel ei tea, määnseid.
Votnii. Teen kindlasti palju pilte ja kirjutan homme õhtul toreda blogi ka. Loodame, et seal on tore.


Nii igavad ongi tunnid :D

No comments: