Pages

Friday, April 9, 2010

Ja siit tuleb või vähemalt üritab tullla üks tore blogi, mis mulle endale meeldiks ja mida teistel ka veits huvitav lugeda oleks. Okei.. mission impossible, aga üritame :D

Koolis pole vahepeal mitte midagi erilist toimunud. Peale selle, et me käisime Marisega Rändajaid laulmas, mikrofoni. Hehe.. jube oli. Ei, Maris laulis hästi :) Mul ei tulnud välja, üldse. Aga ma pole varem mikrofoniga laulnud ka, niiet jah. Käsitöös õmblesime täna lastekoori seelikuid. Need näevad seljas täitsa nummid välja.

Muusikakoolis on tavaline. Peale selle, et ma õppisin neljapäeval vale ülesannet laulma ja pidin just täpselt siis vastama, kui ma ei osanud. Aga kuna see päris kodune ülesanne oli palju kergem, kui see, mida mina õppisin, siis ma ikkagi üritasin. Ja tuli paremini, kui vahel õpitud kodutöö. :D Uue kitariiloo sain ka, mis on keerulisem, kui te arvata oskate. :D Ei, asi pole nii hull..

Mingit asjalikku teemat oleks vaja. Ma võin koolist rääkida, veits pikemalt. Hm.. näiteks.. ajaloos me õppisime asja, mille nimi oli reformatsioon.. usuliikumine vms. Eesti keeles tegelesime nende intervjuudega, millele ma Kerttu käest übersefid pildid juurde sain :). Geograafias räägime ilmast ja kliimast ja muust sellisest toredast (sain tk viie, niiet see on täitsa tore teema :D). Saksa keeles tuleb mingi kuri test vist esmaspäeval.. jube.. Igasuguseid raskeid asju peab tegema seal niikuinii. Matemaatikas õpime lineaarfunktsiooni, mille teeb talutavaks minu kõrval istuv Kristi. Tegelt see on lihtne, aga asjad võivad väga keeruliseks minna, kui neid keeruliselt seletada ;)  ( KAS ÕUES OLI ÄIKE JUST?! või olen ma liiga unine? :D). Bioloogias tegeleme lindudega. Kõik nendega kaasnev, oh ma võiks teile lindudest igast tarka jutttu rääkida :P. Bios on mingi uurimustöö ka vaja teha.. või tegelt tuleb leida loom ja temalt võimalikult palju mõõte võtta.. igaltpoolt.. Ma teen Kümnest, sest.. sest ta on nii armsalt totu näoga. Väike vaheinfo - Kümne sugu pole ikka veel teada :D. Koolist edasi rääkides.. Loodusõpetuses tegeleme põlemisega.. leegiga ja leegita jnejne. Muusikas on alati väga rahulik, õppimise poolest.. natuke laulame vahel :D Inglise keeles on tulevikuvormid ja igast muud toredad asjad.. She's having a birthday on Tuesday :D:D Kunstis joonistasime kevadpilti. Ma valisin teemaks "Kevad südames". Võin pilti teha oma tööst :) Mul ei tule rohkem tunde meelde.. äki polegi rohkem? Käsitöös me tegeleme lastekoori seelikutega, nagu juba mainitud :)

Ja muud polegi :) Homme võin piltisisid ka panna.. natuke :) siia juurde :P

Ja pildilisa :P


Hihi, mis mina leidsin :D

Ma just avastasin, et mul pole uusi pilte üldse.. Pean otsima mingeid kuskilt. Aga praegu ma ei jõua tegeleda sellega, sest ma lähen Tallinnasse HSM-i vaatama. :) Niiet. Õhtupoole saab veeel pilte.. võib-olla uusi ka :D

EDIT: Ma soovitan teil kõigil HSM-i vaatama minna. Tõsiselt hea on! Eriti Getter Jaani aka. Sharpay. Uskumatu, kui ägedalt ta mängib. Ott ja Mari olid ka super. Ja kõige ägedam oli Karel Tallermaa aka. Zeke. Üldse, superäge oli :)
Looomaaias käisime! :D Igast nummisid elukaid nägime. Marmosetid olid meganunnud. Lihtsalt.. liiga nunnud. Võtaks ühe koju endale :D Või kaks.
Fotokat mul kaasas ei olnud, aga te võite saada ühe ületamatu kvaliteediga telefonikaamera kaamelipildi.

Kaamel :D

Mjäu :D

Aga.. ma üritan pilte teha kunagi.. varsti.. võibolla..

2 comments:

Anonymous said...

Kas mulle tundub, või sa käidki seitsmendas?:D Igatahes, kui käid, siis me oleme küll alles loodusõpetuses elektri juures >.<

Paula said...

Õigesti tundub, käin seitsmendas. Aga ma ei tea, me pole kõiki teemasid vahepealt võtnud ka, äkki seal on mingi vahe. Tean Sind muidu? :)