Pages

Thursday, March 18, 2010

See nädal on kohutavalt kiiresti läinud. Vist sellepärast, et viimane nädal ja mingeid väga tõsiseid asju ei tehta. Hommmmme on viiiimane koooolipäeeevvv ja siis on nädal (ainult -.-) vaheaega. Selle nädala jooksul tahaks kinos käia ja Tallinnas käia ja pilte teha ja üldse igasuguseid toredaid asju. Aga.. täna tuli välja, et ma pean minema hommme Kängurule, mis on nagu.. matemaatikaolümpiaad või midagi sarnast. Vaatame, mis sellest saab. Muidu pole vahepeal midagi erilist toimunud... Midagi eriliselt head vähemalt mitte.

Ma joonistasin vahepeal, digilauaga. Ikka veel pole päris ära harjunud. Üldse ei tule välja. Aga ma pole eriti palju tegelnud ka. Viimasel ajal olen hakanud pusima. Pole photoshopist seda asja kätte saanud, et ta ära tunnetaks selle ka, kui kõvasti vajutad. Sellega oleks palju mõnusam.

Õues on ikka veel see vastik lumi ja jää ja külm. Ma nii tahaks, et lumi oleks sulanud juba ja et saaks käia nahktagiga ja et kõik oleks veits soooojem ja et igalpool poleks neid nõmedaid jääpurikaid ja et ei peaks enam saabastega käima ja et kõik oleks rohelisem ja nii edasi.. Neid asju on nii palju..

Ohjah.. ma lähen oma suve- või vähemalt kevadeigatsusega ja teen midagi suveigatsuslikku või kevadigatsuslikku.


Njah .. see ka. :)

2 comments:

Greta. said...

hah, ma lähen ka Kängurut hüppama :D

Paula said...

õujeee :D anna teada siis, kuidas läks. :D