Pages

Wednesday, March 3, 2010

Lühike kella kümne blogi..

Ma pole jälle päris ammu blogi kirjutanud. Vahepeal isegi olen, aga need ei ole üldse toredad blogid ja siis ma olen need äa kustutanud.

Vahepeal on kindlasti juhtunud mingi miljon asja, mida siiia kirjutada võiks, aga mulle ei meenu ükski..

Näiteks on õues kohutavalt nõme ilm. Vahepeal tuiskab, siis sajab vihma ja siis vahel (üliharva) on päikest ka. Lisaks sellele on igalpool mingid jubedad lumehunnikud, mis kogu kevade tuleku ära rikuvad. Grrr..

Koolis on tavaline ja muusikakoolis on ka tavaline. Homme on solfis kontrolltöö. Õnneks pole need väga rasked :). Peale selle kirjutame me homme koolis inglise keeles mingit juttu. Sõnastiku kasutamine pole lubatud ja sõnade piir on 120 - 180. Võite kolm korda arvata, kes kohe päris kindlasti piiri ei mahu.. Juhtub.. alati :D

Viking ja Kümme elavad hästi. Kümme möllab oma puuris koguaeg, eriti siis, kui õhtul telekat vaadata. Siis ta kaevab endale põgenemiseks auku. Ainus võimalus on ta välja võtta. Kuigi ta jookseb suht koguaeg ringi. Vikingit näeb viimasel ajal harva. Tavaliselt magas ta koguaeg kusagil.. Kas minu voodis, padja all (just nii -.-) või diivani peal või siis oleskles oma söögikausi juures. Nüüd on harv juhus, kui teda näeb. Õues on lihtsalt palju soojem ja siis tal on vaja seal passida koguaeg.

Pilte pole ma viimasel ajal eriti jõudnud teha. Õppida on suht palju, niiet alati, kui ma õppimisega ühele poole saan, on õues pime. Ma luban, et ma võtan selle koha pealt midagi ette..

Koolist veel nii palju, et meil tuleb kevadpidu varsti.. kunagi.. Ma ei tea veel midagi eriti täpselt, aga jah..

Niipalju siis blogimisest :D Nüüd ma lähen magama, muidu ma magan hommikul sisse ja hilinen ajaloo tundi.. katastroofiline.

:P

Ps. Eile tahtsin ma ühte kuripostitust kirjutada, aga ma ei teinud seda, sest ma olen tubli. Ma salvestasin selle ära ja mõtlesin, et kui ma seda veel täna ka lisada tahan, siis lisan. Sinna see jäigi. Aga lihtsalt.. Olge hästi sõbralikud :P

No comments: