Pages

Tuesday, March 30, 2010

Konverentsist

Blogi kirjutamise tuju tuli. Aga kuna midagi eriliselt huvitavat pole juhtunud, siis peate te leppima tavalise koolipostitusega.

Eile oli koolis hästi mõttetu päev, millest pole eriti midagi rääkida. Täna oli ka suht tavaline. Välja arvatud see, et viimase kahe tunni ajal pidime olema aulas. Meil toimus seal mingi saksa keelne konverents, mis osutus tõsiselt igavaks ja ülimalt keeruliseks. Isegi kui tahtsid kuulata, ei saanud eriti midagi aru, sest mikrofoniga oli mingi kahtlane asi ja jutt oli keeruline. Gümnaasiumiõpilased erinevatest koolidest rääkisid mingitel imelikel teemadel. Kes alkoholist, kes ujumisest?! Ma ei tea, mis moodi need teemad valiti, igatahes... See pidi kestmas kaks tundi. Esimese poole istusime seal ja sisustasime oma aega, kuidas vähegi andis. Kes mängis telefoniga mänge, kes luges ajakirja, kes joonistas, kes.. nojah. Siis tehti paus, mis oli arvatavasti selle konverentsi tipphetk, sest kõik said lõpuks minna aulas asuva laua juurde ja süüa. Põhimõtteliselt oli nii, et kõik need külalised teistest koolidest, kellele need küpsised, puuviljad, kommid ja pähklid mõeldud olid, need vist ei saanudki midagi eriti. Lihtsalt sellepärast, et kõik meie kooli omad, kes olid seal lihtsalt sellepärast, et tundidest sai ära (enamus), olid hetkega selle laua juures ja korjasid endale plasttopside sisse küpsiseid jne. Näha oli, et kõigil oli igav. :D Lõpuks, kui teine pool algas, siis kõik sõid või magasid või jah.. mängisid telefonimänge edasi. Ja kõige hullem asja juures oli see, et see venis pool tundi pikemaks, kui pidi ja kõik tahtsid juba koju saada. Masendav..

Aga.. mul ikkagi on ägedaid uudiseid ka. Kerttu vastas mu intervjuu küsimustele, mis on ülivägasupertore.

Hm.. Õues on lõpuks ometi veidi soojem ja lumi sulab ka ära. Ja mu nahkjakkide olemasolu on lõpuks õigustatud.

Mul on vaja äriplaani oma blogi jaoks. :D Ses suhtes, et ma pean välja mõtlema, mis teen sellega. See on nii igavaks läinud. Kommentaare võite kirjutada, et mis ma teha võiks ja nii edasi.

3 comments:

Eneken said...

mäh... ega blogi pole miski plaanimajandus :) - saadki välja uurida, misasi SEE on... - kui toimub miskit, kirjutad. Aga muidu võid ju jälle mõne konkursi teha ;)

Greta. said...

igalühel oma buissness :D

Paula said...

e - konkurss on hea mõte, aga ma mõtlen selle peale :P

g - jaah :D