Pages

Wednesday, February 10, 2010

vlogi

Okei, kuna ma olen viimasel ajal suht palju vaadanud youtube vlogisid, siis ma üritasin vlogi teha. Ja lõpptulemuseks on see, et... ma jään blogi juurde. Sest kirjutamine tuleb palju paremini välja kui rääkimine.

Mul on plaanis teha sõbrapäevakaarte, näiteks täna. Või homme. Kindlasti hiljemalt ülehomme.

Ma sain kätte fotokonkursi auhinna :P Mille ma homme, ülehomme, hiljemalt esmaspäeval posti panen. Mul on vaja veel diplom ka teha sinna juurde, mille ma kavatsen digilauaga joonistada :P Seni olen ma ainult msnis joonistanud jaa natuke photoshopis ka, aga ma pole midagi ära salvestanud.

Peale selle on mu telefon katki, mistõttu ma oma vana telefoni kasutan. Tegelt mulle hullult meeldib enda vana telefon ka. Kuigi ta on katki.. üsna väga katki :D Aga nupud töötavad. Ainus asi on see, et tagumise klapi saab lahti ainult pangakaardiga (see tuleb sinna vahele ajada ja teisele poole lükata, et see klapp lahti tuleks..). Ekraani ülaosas on koguaeg märk, et korpus on lahti, aga tegelikult on see servast lihtsalt suts lahti. Muu on kõik okei. Mul on seal suur hunnik vanu pilte ja seal on backgammon. Ma oskan seda ainult telefonis mängida :D

Ja mu praegune telefon on katki samamoodi, nagu eelmine kord - nupud ei tööta. Aga see saab varstivarsti korda, ma loodan. Usun. Arvan.

Ja pilte praegu ei saa, kahjuks või õnneks. Sest mul on kõvaketas täis ja mälupulk on ka täitsa peaaegu täis, niiet need lihtsalt ei mahu kuhugi. Tegelikult natuke vist isegi mahub.

Niiet paar pilti ikkagi:
Ma tean midagi, mis on sama värvi, nagu see lill ja ei ühenda ennst itunesiga.

No comments: