Pages

Sunday, February 21, 2010

Sünnipäevast ja Lammasmäest

Okei, ma nüüd ametlikult vabandan kõigi nende kuue päeva pärast, mis ma ei kirjutanud, aga ausaltöeldes mul lihtsalt polnud tuju ega viitsimist ega ideed.Võinoh, natuke oli neid kõiki, aga kokku polnud ikkagi niipalju, et oleks kirjutanud (nagu näha).
Igatahes, mul oli vahepeal sünnipäev. Ja aitäh kõigile, kes mulle palju õnne sünnipäevaks soovisid, sest ma küll ei konkureeri orkutis mõne teise sünnipäevaõnnitlustega (vihjevihjevihje), aga ma olin väga õnnelik oma 61 õnnitluse üle. Ja ma isegi vastasin neile.

Mu sünnipäev möödus suhteliselt nii, et hommikupoole õppisin ma saksa keelt. Niipalju, kui aru sain. Ja peale seda oli mul tükk aega jubeigav. Aga mingi aeg läks veits lõbusamaks isegi. Ja õhtul tulid Mariisa ja Mariel, siis oli isegi väga lõbus :D

Sünnipäevakingitustest niipalju, et ma sain lõpuks ikkagi pääris palju kingitusi :O. Ma tegelikult ei lootnud ega arvanud ega tahtnud ega nii edasi üldse mingit kingitusehunnikut. Polnud vähemalt mu eesmärk. Aga.. ma sain raamatu, mis räägib raamatukogukassist Deweyst. Ma lugesin seda enne natuke ja esimesed 6 peatükki olid küll nunnud. Peale selle sain ma hästi armsa albumi, kus on sees pildid minust, Mariisast ja Marielist. Seal on isegi paar üksikut ilusat pilti minust, uskumatu :D Ma sain hästi popi lambi ka :P Isetehtud. Ja sinna kulus 70 meetrit traati. Ma pean sellest pilti tegema ja siia panema, hästi popp on. Siis ma sain kinkekaardi ja raha. Ja siis ma sain kulinaid :P Isetehtud ja mitteisetehtudniisamailusaid kulinaid. Telefoni sain ka, sest mu eelmine roosa otsustas olla nii supertore ja katki minna. Teist korda, ma rõhutan. Midagi sain kindlasti veel, aga nagu ma juba ütlesin, siis ma sain täitsa palju asju ja pole ime, et mul kõik meeles ei seisa.

vahemärkus: Mul on probleem. Mul on tõsine kalduvus kasutada liiga palju sõnakordusi (viimased kaks lauset algavad sama sõnaga ja selles postituses on vähemalt 6 lauset alanud sõnaga "ja"). JA (jälle) ma ei tea, mida selle vastu ette võtta.

Täna käisin ma lisaks kõigele veel ajalooolümpiaadil ka. See oli suhteliselt jube. Ma arvan, et konkurentsitult mu halvim olümpiaadielamus. Kuigi mulle pole kunagi just kohutavalt meeldinud neil käia. Kui siis ainult õpioskustel, sest seal on meid mitu. Ajalooga on nii, et see pole mu tugevaim külg. Midagi ma ikkagi oskasin.. ja arvestades, et enamustel olid lehed puhta tühjalt ära toodud, siis vast päris viimaseks ka ei jää. Pärast, kui ma klassist välja läksin, siis seal olid kaks seitsmenda klassi tüüpi. Töös oli küsimus, et miks elati vee ääres ja siis nad seal rääkisid, et sellepärast elati vee ääres, et seal oli parem kõndida. Peale seda tekkis mul veel natuke parem tunne. Ja Lammasmäge küsiti ka. Pidi teadma, kus asub. Teadsin :P

Palju õnne Maris ja Kerli! :)

***

Kõik eelnev oli eile kirjutatud, aga ma ei avaldanud seda, sest mul oli veel mingi idee. Ja täna hommikul mul seda ideed enam pole. Lihtsalt ei ole.. Ükskõik kui väga ma ka üritaks mõelda, mis see olla võis.

Ma võin pilte panna selle asemel. Väga mingeid uusi ei ole, aga sünnipäevast on lillepilte..
 

Need on NII ägedad :P:P

4 comments:

Anonymous said...

Kuidas olümpiaadil läks? :) Kui tulemused muidugi juba teada on.. :D

Paula said...

Ma ei teagi veel, tulemusi pole veel välja pandud, aga ma kirjutan, kui teada saan :D

Paula said...

Aga Sul läks hästi, kui ma blogist õigesti aru sain :)

Eneken said...

popp pilt... ja hea, et tuju tagasi on :) kalli ka!