Pages

Wednesday, February 24, 2010

Lemmikblogidest

Heh, ma avastasin, et mu blogi on vahepeal jõudnud 10000 klikini ja 30 jälgijani. Igatahes läheb see kõvasti kiiremini siis, kui mitte koguaeg vaadata. Ma küll ei tea, kes oli 10000. vaataja, aga mind ei üllataks, kui see olin mina ise :D

Ma mõtlesin kirjutada oma lemmikblogidest, jälle. Ühe korra olen seda juba teinud.. eelmine aasta, aga vahepeal on mu blogide list muutunud.. Osad on endiselt head, osasid lihtsalt ei jälgi enam ja osad on juurde tulnud. Niisiis :P

Endiselt väga head blogid:

Briti blogi - Briti blogi on hästi hästi mõnus blogi, sest tema postitusi on alati tore lugeda, isegi siis, kui oled seda juba teinud. Pealegi on ta blogi vahepeal kõvasti mõnusamaks läinud, sest ta teeb nüüd neid üliägedaid ehteid, mida näeb siin.

Emme blogi - Praegu on see maas, aga see on ikkagi üks parimaid blogisid. Kuigi sinna ei teki just nii tihti uusi postitusi, nagu ma seal käin (ma käin iga päev, lootes et on jälle uus :P), siis seda ägedam on, kui mõni sinna tekib. Ja eriti eriti mõnus on, kui seal on pildid juures :P.

Heleni blogi - Helenil on hästi keeruline blogi. Esiteks sellepärast, et mu blogi list ei näita kunagi ta uuendusi, ma ei tea miks. Teiseks sellepärast, et ta kirjutab selle ägeda fondiga, niiet lugemiseks tuleb kõik notepadi kopida. Kolmandaks tal on seal alati hästi palju toredaid pilte ja ma ei saa kunagi aru, millised on tema tehtud ja millised mitte. Ja sellepärast ma ta blogi loengi, see on nii keeruline :D

Uued :

Jane blogi - Tal on nii äge blogi nii ilusate piltidega :)

Mariisa blogi - Tal on ainult kaks postitust, aga ma usun, et niipea, kui ta hakkab neid rohkem kirjutama, saab sellest üks mu lemmikblogisid.

!! :
Greta blogi - Greta, ma ütlen ausalt, et ma ei loe su blogi enam nii tihti, kui varem. Aga sellel on väga loogiline põhjus - Sa ei pane neid laule ka sinna enam nii tihti, niiet järelikult kadusin ma Sinu lugejaskonnast koos lauludega. Aga ei, päris kadunud ma ikkagi pole, ma täitsa loen :)

Need ongi põhimõtteliselt mu lemmikblogid. Aga ma loen neid tegelikult rohkem... palju rohkem.. lihtsalt :)


PS. Mu kõige kasulikumaks sünnipäevakingituseks osutus isetehtud lamp :P SEST sinna sain riputada kõik ehted ja nüüd ma ei pea neid enam 8653286376-st karbist otsima, sest kõik on ilusti ühes kohas. Eriti tore on see, et lisaks otsimisele ei pea ma neid nüüd ka sada aastat lahti harutama. Ülitore! :)

2 comments:

helen ♥ said...

ma sain selle roosa asja kätte :D
niiiniiimaheeee :) vägasuur aitäääh ! ;)

Paula said...

oh, siis on väga hästi ju :)
tore, et meeldib :P