Pages

Sunday, December 13, 2009

Praegu on mingi gripihooaeg, niiet ka mina ei pääse. Täna hommikul ärkasin kohutava kurguvalu ja nohuga. Tegin endale ruttu piparmünditeed ja võtsin Actifedi. Peale seda õppisin ja pakkisin homsed asjad kooli jaoks kokku. Siis tegin veel teed ja nüüd istun siin oma tee, läpaka ja 22 saksa keele verbiga, mis vaja homseks selgeks saada. Mõtlen koguaeg, et aega on, aga selle mõtlemisega on saanud kaheteistkümnest neli. Õnneks on enamus verbidest suhteliselt loogilised. Näiteks nagu aufnehmen - üle võtma (lindistama) jne.
Varsti saabub hunnik Faringodoli, niiet homme hommikuks pole minus enam ühtegi gripiolendit (positiivselt peab mõtlema).

Eile käisin juuksuris. Mu juukseid lõigati niiiii vähe lühemaks, aga ikka ma ei suuda nendega kuidagi olla, sest nad on liiga lühikesed. Lausa imelik on. Aga õnneks kasvavad need kiiresti :).

To emme: Ma avastasin, kuidas neid lokke saab teha sirgendajaga, niiet varsti ongi juba vaheaeg ja sa saad neid terve peatäie :)

Mu käsitöövihkamine maksab mulle kätte. Mul on just praegu, just nüüd aega selle jaoks ja miski asi mu sees keelab mul käsitööd tegemast. Nõmenõmenõme. Tahaks, aga põhimõtted ei luba :D

Hommikupoole ma isegi otsisin veel endale laulu, mida seal muusikaolümpiaadil laulda, aga ei leidnud... Ma arvan, et asi on lootusetumast lootusetum. Võib-olla juhtubki nii, nagu ma unes nägin. Kes veel ei tea, siis ma nägin unes, et pidin seal muusikaolümpiaadil laulma mingit itaaliakeelset laulu, mis mul peaski polnud. Lisaks sellele oli mul mingi taoline kleit, nagu Birgit Õigemeelel seal superstaari finaalis, kus ta laest alla hõljus, aga 70000 korda suurema sabaga. No ja ma kartsin, et ma pean seal põdramaja laulma, sest ma ei oska seda itaaliakeelset. Õnneks lõppes uni hästi - ma laulsin enda üllatuseks seda itaaliakeelset laulu ja lausa väga hästi. Ma ei usu, et päriselt nii hästi läheb.

Lisaks sellele kõigele peab hakkama tõsisemalt jõulukingitustele mõtlema. Mul on vaja veel photopointi minna, kaarte teha suuremas koguses. Üks kinnas lõpuni kududa (see on kõige kriitilisem), poodi minna, kingitused ära pakkida. Kindlasti on midagi veel.


2 comments:

johanna said...

kas sul on mingi kindel laul mida sa seal olümpiaadil laulma peab ? .
või on mingi suvaline :D ? ma sain saksas ühe sest ma ei osanud verbe ::D
igastahes, vähemalt keegi kommenteerib su blogi :) niiet jätka ikka exole ;)

Paula said...

mmm.. ma pean ise selle loo valima ning see peab olema eesti helilooja oma. ja miks sa ei õppinud? :D sa oled vist ainus ka...