Pages

Saturday, December 26, 2009

Chocolate pudding or canned dog food?

Käisin eile ja täna Kambjas. Lõppkokkuvõttes oli väga lahe, mängisime Scrabble'it, kaarte ja Aliast ja seda kõike päris mitu korda. Me vist enam-vähem veendusime, et eestikeelne Scrabble on küll raskem ja natuke nõmedam, kuna ž-ide ja š-idega on sõnu vääga keeruline teha. Aga samas on see suht huvitav, sest peale mitmendat mängukorda hakkab natuke paremini minema. Alguses on küll nii, et mängulaual on ainult neljatähelised sõnad ja kõik on suht igav, aga hiljem pole asi üldse nii hull.

Ma sain uued kõrvaklapid, kuna Kümme suutis vanadele tükid taha teha. Ikka päris mitu tükki :D Igatahes, need uued.. NEED ON NII MÕNUSAD :) Ma olen nendega juba pool tundi siin umbes muusikat kuulanud ja need on lihtsalt nii superhead :) Alguses need ei püsinud kõrvas üldse, aga nüüd on väga mõnna :) Niiet tähh :)

Peale selle sain ma kaks pakki Jelly Beane.. ja need on nii ägedad :D:D Kunagi Merily kirjutas oma blogis neist kahtlaste maitsetega jellybeanidest.. See tundus nii ulme. Ja nüüd. Tegin paki lahti ja see on nii lahe :D Võinoh, natuke ökk ka :D Aga ikkagi, superlahe. Seal on näiteks... hambapasta, koeratoidu, okse, pliiatsijääkide, mädamuna ja kõige muu rõveda maitselisi komme. Ma olen osi juba saanud, tahaks teada, kuidas centipede ehk siis sajajalgne maitseb. Või siis mitte, süda on suht paha juba. See koeratopidu oma oli kõige tipp.. :S:S Mul on Jane'ist kahju, et ta sellist asja sööma peab ;D

Nüüd on natuke pikem postitus, mis on üsna sisukas ka :D Varsti saab pilte kunagi :)

2 comments:

Eneken said...

:P No ja kui sa oma koivaga hästi läbi saad lähimal ajal, siis on lootust, et jõuab Tallinna ka ja saab pilte teha ja kõik ja puha :P
Ja mis puutub bright side'i, siis no ALATI on bright side, usu mind... selle ülesleidmine on omaette teema... aga kui nipi kätte saad, ei saa ükski paha tuju enam su päevadega laamendada. Raudpolt.

Paula said...

Tähh :P