Pages

Tuesday, December 8, 2009

90

Täna oli koolil sünnipäev, mistõttu me kõik esimeseks tunniks võimlasse kogunesime ja seal toimus midagi aktusesarnast. Midagi ei kuulnud ega näinud, sest me seisime püsti ja üldse, võimlas on keeruline midagi kuulda. Vähemalt plaksutasime, kui tundus, et võiks.

Homme on meil seoses õhtuse sünnipäevakontserdiga kella üheksast üheteistkümneni peoproov. Tänu sellele puudun ma eesti keele tunnist, tänu millele pean neljapäeval töö järgi tegema ja ülihelikiirusel solfi jõudma - kontrolltööd tegema. Aga pole hullu. Mina olengi tegelikult kangelane :D Tegelt pole asi nii hull, ma saan hakkama :)

+ 3 asja, millest mul mittttteee kunnaaggiii küllalt ei saa..
  1. mandariinid
  2. ananassilõigud
  3. tee
Ma just arvutasin, et mandariini kilo on ligikaudu 17 krooni. Ja üks mandariin kaalub umbes 200 grammi. See tähendab, et 1 kilo mandariine on umbes 5 mandariini. Ja 50 mandariini maksab ~170 krooni. Ma isegi ei tea, miks ma seda arvutasin, aga lihtsalt.. Mandariinid on (Y). Ja lisaks mandariinidele olid Itaalia apelsinid ka kohutavalt head, nagu mulle just meenus. Seal me sõime neid ikka päris palju.

Ananassilõigud on ka ülihead. Need, mida purgis müüakse. Ei vaja kommentaare :)

Ja tee on kõike geniaalsem asi maailmas. Seda saab niiii erinevat moodi juua ja üldse värki särki. Piparmünditee on kõige parem tee maailmas ja jasmiinitee on kõige paremini lõhnav tee maailmas ja kibuvitsatee on kõige ilusamat värvi tee maailmas. Ühesõnaga.. teeteeeteeetee..

Jooge jõulude ajal võimalikult palju teed, sööge palju mandariine ja ananassilõike.

No comments: