Pages

Monday, November 2, 2009

Tänane päev piltidena


 Täna tuleb pildipostitus. Mitte nii pikk, kui eelmine :D Ma kahtlen, kas selle eelmise üldse viitsis keegi läbi lugeda...
 
Hommikune vaade :) Niimõnus :)

Hommikune vaade II. Kooli minnes oli nii äge. Kõik lehed olid äärest härmatanud, autod olid poolvalged, osades kohtades oli praksujää, mis oli kunagi üks lahedamaid asju üldse. Kõige selle kõrval ei tundugi eriti jube, et varsti on talv. Eriti kui mõelda, et alles oli suvi, sest see tähendab ainult seda, et talv läheb sama kiiresti kui suvi. :)

 Kuna täna on hingedepäev, siis üks selline pilt ka :P 


Ja see on tegelikult juba eilne õhtune katse. Aga kuna kõik muu siin postituses oli selline.. üsna kahvatu, siis see on natuke värvilisem :)No ma ikka ei saa.. ma lihtsalt pean kirjutama veel natuke. Me saime täna tunnistused, lõpuks :D. Kool oli muidu tavaline, nagu ikka. Ma ei teagi, oli see hea või halb. Ekooli vaadates tekivad judinad.. Ausalt.. Vaadake ise:

Nojust.. Kohutav lihtsalt :) Aga pole hullu... Õnneks ei tehta ühtegi kontrolltööd ilma teemat õppimata.

Muusikakoolis oli ka lahe. Nägin Sirlet üle pika aja. Sirle on mu hästi tore muusikakooli pinginaaber. Tegime diktaati, mis lõppes täiesti vigadeta minu puhul, aga õpetaja hindeid ei pannud, kuna paljudel läks halvasti. Nujah.. Vähemalt ma arenen diktaatide osas, mis on ainult hea. Neljapäeval on muusikakoolil sünnipäev ja õppetööd ei toimu. Kas see pole mitte tore :) Ja reedel on koolis aardejaht. Ma isegi ei tea, mida see endast kujutab, aga saab näha.

Nüüdma lähen mängin emmega Scrabble'it :)

No comments: