Pages

Saturday, November 21, 2009

Ametlikult rõõmus olemise päev

Nii... Tänane päev algas tegelikult kohutavalt. Me (Maris, mina, Ergo) pidime sinna geograafia olümpiaadile minema, aga tuli välja, et me ei saanudki õpetaja käest seda atlast, mida vaja. Kui sinna jõudsime, saime siiski õpetaja käest õpikud. Terffner on niiiiii äge. Tõsiselt ilus kool. Neljapäeval pidime Marisega Härmat nähes ära minestama, aga Treffner oli isegi veel lahedam. Me seal mõtlesime, et see kõik tundub liiga ilus, et kindlasti on seal veel mingi selline süsteem ka, et spikerdades vallandub mingi kohutav alarm koos vilkuritega... Aga ei.. see kõik oligi liiga ilus. Ma suutsin seal kaks korda ära eksida. Nimelt siis, kui olime auditooriumisse asjad ära pannud, helistas õpetaja ja pidin atlase järgi minema, siis ma ei saanud aru, kust ma tulin... Ja tagasi minnes ei saanud ma jälle aru, kus ma tulnud olin. Õnneks keegi tark onu ütles mulle, kuhu ma minema pean :D

Ma pole kunagi enne neid olümpiaade närvis.. Ma lähen siis närvi, kui asi karmiks läheb. Siis kui öeldakse, et nüüd istuge lahku. Siis kui räägitakse mis tegema peab jne.. Siis mul tekib selline jube tunne.. Aga muidu oli seal suht okei. Paari ülesannet ei osanud. Küsiti eesti maadeavastajaid. Ma teadsin, et selles atlases, mis Ergol kaasas oli, selles on, sest mul kodus ka see, aga ma ei saand küsida ta käest. Nojamh.. ise ka ühtegi ei teadnud.

Nüüd aitab geograafiast, sest täna on ametlikult ülemaailmne rõõmus olemise päev. Seda pole vaja mainida, et mina selle leiutasin ja et keegi seda ei tea. Aga ikkagi. Miks? Sest issi tegi mulle akulaadija. Issi on tubli! Issi tõi selle suure aku ja ühendas akulaadijaga :) Nüüd saab toas laadida seda. Homseks laeb ära, ma loodan. Siis saab pilte teha. NII MÕNUS!

No comments: