Pages

Sunday, October 4, 2009

Põlvast

Käisin nädalavahetusel Põlvas. Nägin Marcust üle pika aja. Kui me sinna jõudsime, siis ta istus akna peal ja lehvitas, kuni me sisse jõudsime :D Ta on võimatult nunnu. Ma viisin talle kleepse, niiet esiteks me panime need ta kleepsualbumisse. Ahjaa.. tal on piraadikleepsud, mida saab ainult siis kleepsualbumisse, kui ta hommikul ise riidesse paneb. Niinunnu. Ta on natuke haige ainult, köhib ja värki, niiet hull tohterdamine käis :D. Täna hommikul käisime Krootusel ka, saime õunamahla.

Tartusse jõudes sain oma telefoni tagasi. Juhuu.. Nüüd mul on kõigi numbrid jälle. Selle kuu arve on vist natuke väiksem, sest kuna mul numbreid eriti peas pole (peale kolme tähtsa ja mõne vähemtähtsa), siis ma ei helistanud kellelegi. Ma lausa igatsesin oma telefoni. Oehh...

Vahepeal on mõned jõudnud blogisid kirjutada. Blogide lugemine on üks parimaid asju üldse. Muidugi on see järjekorras blogide kirjutamise järel.

Täna on kohutav ilm.. kahju lausa. Me oleks muidu Põlvas isegi õue läinud, aga nii tuulise ilmaga ei saanud minna, sest Marcus on isegi sutsu haige. Nüüd ma lähen poodi ja ostan marmelaadi ja kassitoitu. Me hakkame neid komme tegema, millest eelmises postituses juttu oli. 

3 comments:

Anni said...

Mis su telefoniga siis juhtus ka? :P

Greta said...

omg, sa olid Krootusel ja me ei kohtunudki :/

Paula said...

Anni: Nupud ei töödanud.

Greta: Ma korraks käisin jah :D