Pages

Thursday, October 15, 2009

kiirekiire blogi

Ma teen ühe kiirekiire blogi. Pärast kirjutan siia juurde, niiet need kes seda enne loevad, lugege pärast ka :D

Igatahes. Meil on täna solfedžos kontrolltöö. Loomuliku, meloodilise ja harmoonilise a-molli peale. Hea on see, et meil vist tuleb sinna ainult rütmidiktaat. Rütmikaga saan ma hakkama. Tavalisega oleks... raske. Igatahes, wish me luck!

Peale selle, kes eelmist postitust luges ja teab, kui kindel ma olin, et viimaseks jään. Ma sain esimese koha... -.- Täiesti lootusetu. Võinoh.. muidugi olen ma õnnelik ja nii, aga ma ei saa aru, mida need üheteistkümnendikud seal tegid??? Äkki neil jooksis arvuti kokku. Igatahes... uskumatu. Mis eriti tore ei ole, et ma pean linna omale ka minema ja kõigil on hullud lootused-ootused selle koha pealt, sest me võitsime eelmine aasta. Teist korda - wish me luck!

Peale selle 2, ma tahaksin kirjutada ühe postituse nii, nagu Helen seda teeb ehk siis nii, et kui sa kellegi peale kohutavalt vihane oled (näiteks) siis sa ütled talle kõik välja mida sa arvad.. ja heal juhul ta isegi saab aru, et see oled sina ("Loen" tulba alt leiate ta blogi ka, tal on väga lahe blogi). Ma juba mõtlesin, kuidas ma seda teeks, aga ma igaksjuhuks ei kirjuta seda. Mul on vaja veel ~nädal aega koolis käia ja peale seda ka elada :D Ja nii haritud ma veel pole, et ma suudaksin kirjutada kuripostituse ja peale seda veel ellu ka jääks.

Hiljem kirjutatud osa:

Muusikakoolist tagasi. Töö polnudki üldse nii raske, kui arvasin. Loodetavasti saan kümne selle eest. Ja veerandihinde saan vast üheksa. Sest mul laulmise eest üks-kaks kaheksat ka. Diktaadid on valdavalt kümned, aga üheksaid on ka.
Peale tundi kasutasin ma seda poppi kohviautomaati. Superhea latte...Ja soe... õues oli nii külm, et ilma selle latteta oleks ma koju jõudes suht jää olnud vist...
Aga jah.. Õppida homseks pole õnneks. Kuduma pean sutsu. Mõtlesin mingit kulinat ka teha, pole ammu teinud midagi. Koguaeg luban ainult. Palun väga vabandust..

Ja mulle öeldi täna, et mul on pildistamise peale annet... Niiäge :D


No comments: