Pages

Tuesday, September 22, 2009

ÜLEEILE - 20.09.2009 


Käisime Marieliga pildistamas. Eelmisest postitusest näeb tulemust ka. Õhtul üritasin pilte sisse tõmmata, aga kuna fotokas oli tühi mis tühi, siis juhtmega ei teinud midagi ära. Kuna Marielil oli see kaardilugeja, siis ta tuli siia ja siis me vaatasime koos pilte ja naersime :D.
EILE - 21.09.2009

Hommikul sai sutsu kauem magada, sest esimesse tundi ei pidanud minema. Ikkagi ärkasin suht samal ajal, aga vähemalt oli natuke rohkem aega. Koolis ei toimunud vist midagi väga erilist. Matas õppisime mingit osa, millest peaaegu keegi aru ei saanud. Ahjaa.. ma käisin esmaspäeval esimest korda oma kollase jakiga koolis. See pole eriti tähtis. Point on selles, et ma sain esimest korda oma rõivistu numbrit öelda :D 132.. see jääb enamvähem hästi meelde. Umbesnagu 123, aga teistmoodi. :D Peale kooli oli  muusikakool. Sain uue loo. Peale muusikakooli viisime issiga mu telefoni parandusse. See on katki. Pooled nupud ei tööta. Ja nüüd pole mul pooli numbreid, niiet helistan ainult neile, kelle number peas :D. Õhtu poole saatsin Marielile pilte.. seda tegin täna hommikuni (ei ma polnud terve öö üleval, arvuti oli :D).

TÄNA - 22.09.2009

Kool. Nagu ikka. Peale kooli oli lastekoor. Ja peale seda oli vässu. Praegu tõmban uusi lugusid ipodi. Meile Marieliga tõeliselt meeldib Emiliana Torrini - Jungle Drum, aga mul pole seda ipodis. Homme on :D Nüüd ma lähen vaatan natuke telekat ja siis lähen magama. Juba teisipäeval nii väsinud olla on suuuht... lootusetu.


PS. Vahepeal on mulle lisandunud lugejaid:

Argentiinast ?! - Üks vaatamine oleks nagu loogiline. Viis on juba kahtlane.
Stockholm - Seal oli enne ka, aga neid on nüüd veel juurde tulnud.
Viljandi - Mu Eesti kaart on muidu ka suht täis olnud, aga Viljandi on tabelis uus :P

Vot.. Nii.. Siinkohal peaks kõiki lugejaid tänama vist :P

No comments: