Pages

Saturday, September 12, 2009

lepatriinu-Paula

Käisin linnas täna. Täna toimus hullult palju asju korraga igalpool. Pilte on palju-palju, aga kavalam on altpoolt lugemist alustada, sest mul on sündmused niipidi :D Sorri.

Hiljem tuli Liisi siia ja õmbles Akule padja. Neil oli lasteaias vaja vist :) Limpadega riie oli :D

Peale selle ostsin ma endale kindalõnga ära. Pilti pole, aga on hallikaspruun ja tumelilla. Nunnud.
Mu lepatriinud vol 2.


See on mingi udune hüppepilt :D
Pärast käisin Kümnega jalutamas. Nautis päikest täiega.


Kanaliralli. Ma tahtsin lähedalt ka pilti, aga nad lõpetasid selleks ajaks ära, kui ma sinna jõudsin ja hakkasid pihta alles siis, kui ma juba peaaegu kodus olin (kuulda oli).

Kirju...Kaubamajas oli Supernova. Pärast tuli sinna mingi poksivärk.. aga ma ei jäänud seda vaatama.Tegelikult on see suht mõtetu pilt, aga ma poleks saanud juttu ilma selle pildita kirjutada.
Ühesõnaga, täna müüdi mingeid hilpe seal. Tegelt anti tasuta :D Aga noh.. igatahes, seal oli üks hästi nunnu punane kleit. Ja pärast üks neist tsikkidest oli selle kleidi ära vedanud sealt. Ta tundus suht häppi :) Allpool on mind ja minu SDE õhupalli ka näha. Tegin reklaami :DSee on täpselt Viking, kui ta väike oli. Ta oli liiga nunnu. Õnneks keegi juba tahtis teda endale :DSee on tagurpidi, mingil segasel põhjusel. Aga tegelt need olid savist siiruviiruliste kujunditega värvilised põrsad. Nii nunnud :D

Ma olen ka lahe nüüd oma lepatriinudega :) Ilma täppideta lepatriinudega :) Tegelt pole ühtegi alles enam. Enamus "uppusid" ujumas ära.
Suhkruvatt :D
Ma ei mäleta, millal ma viimati suhkruvatti sõin. See oli väga.. magus kogemus :D Marilee oleks võinud kaasas olla, oleks natuke lihtsam olnud :)


Need olid hästi nunnud tegelikult..

Me koome käsitöös kindaid hetkel. Kui ma koju jõudsin, leidsin suht kogemata selle sama mustri :D


Päris mõnus idee.. Nii mõnusad värvilised olid need


See moonidega pilt on hästi ilus :)

3 comments:

lissu said...

nännu on nii nunnu, sööks ära kohe ;d

Paula said...

kutsun su ka jõulupraadile mõne aasta pärast?

Paula said...

praadile.. haha.. ma kirjutan päris ägedalt. praele*