Pages

Friday, September 4, 2009

.k.o.o.l.

Enne kooli oli suhteliselt selline tunne, et mis seal ikka, tuleb minna ja nii hull ka olla ei saa. Ja nüüd, kui ma olen esimese nädala (lühikese nädala) ära käinud, siis ma olen täiesti väsinud ja tüdinud sellest, et mul aega ei ole. ÜLDSE. Kohutav...

Täna on reede. Reede on hea. Täna ma läksin liiga vara kooli. Ma arvasin, et koor on, aga ei olnud -.-, niiet ma passisin seal tund aega niisama. Tubli laps! Koju jõudes olin ma nii väsinud, et ma ei oska seda seletada. Ja nüüd peab ujuma minema kohevarsti. Ilm on jube. Joon teed ^^.

Täna oli loodusõpetus esimest korda sel nädalal. Tegime mingit soolaga katset. Inkas oli töö. *läheb ekooli, et näha kas hinne on jube (milles kahtleb)* Ei olegi. Tegelt oli suht iisi, aga ma loodan, et ma panin kolmandas lauses sõnapaigutuse õigesti... Käsitöös hakkame kindaid kuduma. Kõlab nagu.. kinnaste kudumine. Mul on juba kolm paari uusi kindaid, ma ei kanna neidki välja. Võib-olla peab kingituseks tegema :P 2 paari tõi emme ja ühed sain issilt. Keka oli ka.

No comments: