Pages

Monday, September 14, 2009

kesmiskus

Hommikul sai teiseks tunniks minna, mis tähendab, et ma sain pool tundi kauem magada ja ei pidanud riidekapi juures närviliselt kella vaatama. Muidu oli koolis suht tavaline. Saksas ja georas oli töö. Pärast tulin Marieliga koju. St Marieli ja Kristiga. Praegu laen meie eilseid pilte fotoalbumisse veel, sest ma suudan selle koguaeg ära katkestada koguaeg.

 Ja nüüd ma kirjutan, mis koolis üldiselt toimub. Mis on raske ja mis on igav ja mis on lahe jne. Niih..

Kõige raskemad on vist geograafia ja saksa keel. Geograafia töödes võib ainult üks viga olla, et veel viis saada. See nõuab natuke harjumist, sest ma olen väga tuntud oma hooletusvigades. Saksa keel on saksa keel. Vahepeal ma lihtsalt ei saa aru. Aga see on täitsa.. õpitav. :)
Matemaatika on senimaani täitsa arusaadav. Miinused ja plussid on lihtsalt laste segadusse ajamiseks...
Inglise keel on inglise keel.. st, et see on praegu üsna lihtne veel. Aga ma ei kahtlegi, et see raskemaks läheb.
Käsitöö on natuke igav, aga lahe. Ma tahaks kindaid kududa tegelt juba, aga enne tuleb veel natuke vihikusse jooniseid teha.
Eesti keel on isegi huvitav.. Kuigi meil pole veel tunnikaid ega midagi olnud, niiet ma ei oska praegu veel täpselt öelda.
Ajalugu on natuke okeim isegi, kui eelmine aasta.
Bioloogia ja loodusõpetuse ajan ma koguaeg segamini, sest sama õpetaja on. Praegu ma suudan ainult selle järgi meelde jätta, et loodusõpetuses on keemia ja füüsika sissejuhatus ja bioloogia on eraldi. Aga ikkagi on see natuke messy.
Inimeseõpetust on ainult üks tund olnud, aga see paistab tulevat täpselt samasugune, nagu eelmine aasta - üsna hägune tund, mida keegi eriti ei mäleta :D.
Muusika on muusika.. ja kunst on kunst.

7 comments:

Eneken said...

Oooh, ma juba pidin küsima, et kuhu neid kommenteid nüüd siis kirjutatakse... lahedad pildid ja tundub, et lahedad päevad :) Ära siis lase miskitel kuubikpeadel endale liiga teha ja kalli ja varsti näeme!

Eneken said...

Eh, ja nüüd tuleb välja, et iga komment läheb enne tsensuuri alla :D:D:D Nii et mitteavaldamise kartuses ma olen parem kohe nõus, et muusika on muusika ja kunst on kunst... ja sport on sport ja siis see, kuu on päike... või mis iganes...

Paula said...

Jaaa.. keeruline onju? Ja läheb jaa.. tegelt sellepärast, et muidu ma ei märka neid, mis varasematele on kirjutatud ;) ma olen tark. :D Kuu on päike :D:D

Eneken said...

Tarkpja... blogi pole kirjutatud, pole midagi suurt kommenteerida ka :) kuidas koolis läks? Ja kuidas trepilükaloomad elavad? :P

Eneken said...

ee... ja nüüd ma ei saa üldse aru, kas eelmine komment tuli läbi või ei...vääga keeruline värk :S

Paula said...

Millest ma ikka kirjutan :D Homme saab ühe popi postituse, ausalt :P Tulid-tulid, kõik tulid :D:D, aga ma leidsin lahenduse - moderation on nüüd ainult postitustel, mis on vahemad, kui 7 päeva :) popp onju :D
ja trepilükaloomad elavad vist suhteliselt rahulikult.. :D

Paula said...

Ahjaa.. koolis läks hästi :D Ma ei jõudnud kõigele vastata :D