Pages

Sunday, September 20, 2009

Akulugu

Seni kuni osad tegelevad kollast värvi matemaatikaga (2 eelnevat postitust), räägin ma tänasest ja eilsest päevast täpsemalt.

Eile tõi emme mulle enda Canoni. Which means, et Ällul on peegel nüüd natuke aega. Täna läheme Marieliga shoodile täiega :D Ainus probleem on see, et selle akud on suhteliselt tühjad ja ühtegi laadijat ega akut ei paista kuskil ega kellelgi olema ka, niiet tuleb ühe pulgaga elada. Onu andis mulle natuke lootust juurde, ütles et tal on see terve nädalavahetuse nii vastu pidanud. Ma juba viisin ennast kurssi faktiga, et kui ekraani mitte väga palju vaadata ja välku mitte kasutada jne jne, siis peaks paar tundi selle pealt kokku hoidma. See on ka üsna loogiline.

Tulin just õuest. Tegin natuke lillepilte, aga vedasin ennast tuppa tagasi, tuletades endale rangelt meelde, et tuleb veel tund-poolteist oodata, siis saab pilti. Ma nägin täna isegi õudusunenägu sellest kõigest.

Ma nägin, et oli pühapäev ja me Marieliga pidime pildistama minema. Superkoht oli. Mingi lossi juures ja selline superhüper äge üldse. Mariel oli just rolleri saanud. Ma arvan, et roller tekkis sinna sellest, et me käisime eile emmega autopoes ja seal oli ka rollereid ja ma vaatasin täpselt seda sama une-Marieli musta rollerit seal poes, et nunnu ja nii. Igatahes. Kell oli kuskil 12 ja Mariel tuli oma popi musta rolleriga ukse taha. Päike paistis ja kõik oli nagu supersuper. Siis läksin mina enda tuppa ja ütlesin Marielile, et olen kohe tagasi. Siis ma hakkasin otsima mida selga panna ja ma ei osanud MITTE MIDAGI selga panna (emme eilne riidekapi jutt). Igatahes, siis ma nägin ühte hello kittyga džemprit (eilne Rahva Raamatus olnud Hello Kitty pastakas) ja proovisin seda. See sobis. Igatahes, panin selga selle ja hakkasin kotti kokku panema. Alguses ma panin kõik asjad enda arvuti sisse (jaa.. mu arvutis oli mingi sahtel :S:S), aga siis ma mõtlesin, et ma ei hakka läpparit kaasa võtma ikka ja ladusin kõik asjad seal välja (oma proovifotoka ka). Võtsin siis enda Tokidoki koti (emmega eile rääkisime just sellest kotist) ja panin sinna fotoka, saksa keele vihiku (mis mõttes?!), teise fotoka - selle päris enda oma ja ipodi, mis oli nii raske :S:S. Igatahes, tahtsin rahakotti ka panna, aga mul tuli meelde, et ma unustasin selle emme autosse ja siis tõmbasin luku kinni kotil ja vaatasin aknast välja. Õues oli täiesti pime. Kohutav. Ma olin enam vähem 8 tundi riidesse pannud -.- Läksin alla ja siis trepi peal ärkasin ülesse.

Aga.. lõppude lõpuks oli see ainult uni.

Viuhh..

-.-.-.-.-.-

Pärast tuleb siia kokkuvõte Marieli ja minu tripist :)

2 comments:

Eneken said...

:) on ikka jutt... ja no see ülesanne on vääääga keeruline - ehk siis, isegi õiget vastust teades, on keeruline :P Aga pane siis pärast oma piltisid üles ja loodame et aku ei surnud kohe ära õue jõudes :)

Kalli, e

Paula said...

:D Ma üritan pilte panna, aga see nunnu asi suri ära poole peal. Ja nüüd ei taha nagu natukeseks ellu ka ärgata enam :'(