Pages

Friday, August 28, 2009

Pikk blogi seebikatest


Haa.. ma pole mitu-mitu päeva kirjutanud. Ma ei usu ise ka, et ma nii kaua blogi pole kirjutanud. Aga igast asju on olnud teha vahepeal, seoses kooli ja muusikakooli ja muude asjadega, et pole lihtsalt mõelnudki sellele.

Vahepeal sai õpikutele paberid ümber pandud. Ja nimed-koolid-klassid peale kirjutatud. Kümme on vahepeal kasvanud kõvasti ja.. Ma arvan vähemalt. :D Ise ei saa aru, sest igapäev näed.

Teisipäeval nägin Gretat ja Marieli. Ma ei tundnud Gretat ära. Täiesti ausalt. Istusin (me saime mäkis kokku) ja vaatasin ringi rahulikult äkki tuleb mingi tsikk.. Vaatan edasi ja siis saame mõlemad aru et OH! Konks on selles, et tegelt me pidimegi koos linna minema, aga ei läinud. Lõpuks nagu peaaegu läksimegi. Niiet, Greta ja Mariel või siis lihtsalt Greta - blogige oma Tartu käigust :) Ma tean seda, et Greta ostis kaabu ja veel midagi..

Enne Greta ja Marieli vahejuhtumit. St esmaspäeval sain ma teada, et tähtsad muusikakooli tädid-onud otsustasid mu teise klassi edasi lasta. Vaatamata tõsiasjale, et ma ei käinud pool aastat koolis. Kõik oleks näha tahtnud, kui häppi ma olin :D

Kolmapäev mulle ei meenu.. Üldse.. Aa.. meelde tuli. Juuksuris käisin. Mulle TÕSISELT meeldub juuksuris käia. Aga ainult Gerly juures, sest ta räägib koguaeg ja siis on mõnus olla. Üldse on mõnus kui keegi su juustega teeb midagi. Rääkisin Gerlyle Nännust. Gerly ütles, et tal olid ka kunagi jänesed ja et ta on jäneseaastal sündinud.

Neljapäeval ehk eile ei teinud ma eriti midagi, mis oleks väga märkimisväärne. Ja täna.. täna pole ka nagu midagi tõeliselt huvitavat teinud. Oma kooliasju vaatasin... meeldivad, kohutavalt. :P Ahjaa.. ja siis ma avastasin, et see doubledecker, mis ma Londonist sain :P, et see on teritaja hoopis. Ja ma toppisin selle pinalisse endale, sest esiteks on see nunnu ja teiseks ma suutsin oma Soome-teritaja just hetk enne oma avastust ära lõhkuda (kogujatega teritajad on kohutavalt nõrgalt kokku liimitud.. peaaegu alati). Niiet nüüd on mul hiigelteritaja. Pealegi veel kahekordse bussi kujuline. Pilte näeb deviantArtist - http://kiscie.deviantart.com/.

Ja kuna ma pole vahepeal üldse arvutisse vaadanud, siis ma avastasin, et minu vahepealne blogiauk pole just kuigi märgatav, sest vahepeal olid vaid üksikud mu lemmikblogijatest oma blogi uuendanud.

Noh.. ja tegelik põhjus miks ma bloginud pole? Tegelikult on Vaprad Ja Ilusad viimasel ajal väga huvitavaks läinud ja mõned seebikad veel. Mitte, et ma neid nüüd hunnikutes vaataks.. Kui ma kiirelt järele mõtlen, siis tegelikult on neid vaid 3. Varsti on 4, sest Kodu Keset Linna hakkab jälle peale. :D:D Mul tuli just meelde, et kui ma veel mingi... teises klassis (pole kindel) käisin, siis Avely oli suvel tihti siin. St.. peaaegu igapäev, sest me elasime kõrvuti ikka. Ja siis käis ka Kodu Keset Linna ja Avely läks alati jube vara koju, sest ta pidi seda nägema. Siis ma seda ise ei vaadanud ja mulle tundus tohutult mõttetu minna koju seebikat vaatama, kui saaks valida selle eelmise ja minu aias väljamõeldud tegelastega luurekat mängimise või veesõda tegemise asemel. Kuigi, vahepeal olid meil ka lisaks neile veel moeshowd ja Barbied ja Sims (vist.. võib-olla sain ma Simsi hiljem) ja TANTSUKAVAD. IGatahes. Nüüd vaatan mina ka seebikaid. :D

No ja peale selle on mul veel jänes ja muud värgid, mis blogikirjutusaega vähendavad.


PIKK BLOGI! See ongi pika blogi saladus - kirjuta harvem.


Pilt: http://www.telekas.net/img/ak/11/e0ff38824783461.jpg

No comments: