Pages

Monday, July 13, 2009

Nännu sünnipäev

Kümnel on täna sünnipäev. Ta sai täna kahekuuseks. Jooksis just natuke aega tagasi mööda tuba ringi.
Muidu polegi eriti midagi teinud. Lihtsalt blogi tahaks kirjutada. Pole nüüd paar päeva kirjutanud jälle. Eile tegin mõned pildid veel. Liblikatest näiteks. Täna tegin Kümnest pilti.
Kümnest on kujunenud hüüdnimi, vähemalt minul. Ma hüüan Nännuks teda koguaeg. Aga ta ei reageeri niikuinii eriti millelegi, niiet selles mõttes pole vahet.
Täna ma kuulsin esimest korda, et Kümme/Nännu uriseb. Mitte päris nii, nagu koerad või miskid elukad, aga nagu põhiseb urinal :D. See juhtus nii, et kui ma ta puuri koristan, siis ma tõstan puuri pealmise osa vaibale ja panen ajalehed alla. Aga Nännu arvab, et kui ta ajalehed ära võtab, siis ta saab välja. Nii tegi ta täna ka. Kiskus ajalehed puuri ääre alt välja, tõmbas eest ära (see pole mingi probleem. Pealegi ta sööb ajalehte :S) ja hakkas vaipa närima. Vaiba närimine on aga üsnagi rangelt keelatud. Siis ma läksin seda ajalehte tagasi panema ja siis ta urises-põhises mu peale. Nännu kasvatab iseloomu meil vaikselt :D

Mariel ja Tipsi pidid mingi päev Jääaega vaatama minema. Ma juhtusin mingit Naistelehe artiklit lugema, kus öeldi, et Jääaeg 3-es on vägagi vilets käsikiri, mõttetud naljad ja Scratist on saanud liigselt sahmerdav kõrvaltegelane. Minu arvates oli täitsa lahe film ja mulle meeldiski just see kõige rohkem, et Scrati näitas poole rohkem, kui muidu. Aaga jah, eks igalühel on oma arvamus.
Kõik kes näinud on, võivad öelda, kas meeldis või mitte :P

Eile ma viltisin natuke. Võtsin oma asjad kaasa, kobisin õue, sest nii ilus ilm oli ja pakkisin lahti ennast seal. Välja ei tulnud eriti midagi. Viltimisel on head ja halvad küljed. Head küljed on näiteks, see et
  • Vilditud asjad on teistsugused ja nunnud
  • Viltimisega saab põhimõtteliselt kõike teha (Mariisa näitas mulle kunagi miskit skeletti, mis oli vilditud. Jube keeruline, aga tehtav. Kui selle lingi üles leian, panen allapoole.)
Ega neid eriti rohkem polegi 8-) ja mulle hakkab tunduma, et halbu külgi on rohkem sest..:
  • See võtab kaua aega
  • Nõelad on JUBE-JUBE teravad ja koguaeg torkab näppu
  • Tihtipeale ei tule midagi välja (see on vist ainult minu puhul :/ )

Kurb on see, et ma ei leidnud seda ülemäära keerulist ja ahhetama panevat skeletti.
Tore on see, et ma leidsin mingi hästi-hästi toreda blogi, kus õpetatakse nunnut lillat mõmmit viltima. Niiet ma nüüd lähen ja proovin.
Liisu juba lõhkeb seal oma kannatusest. Ta juba hommikust saati ootab mu blogi.

http://irishcraftworker.typepad.com/an_irish_craftworkers_goo/craftwork_in_progess/

Oskaks ma ka nii ...


Liisu tahtis pilte ka, mul eritiei ole ;/
Ja kuna selgus, et Liisu polegi kikupilti näinud ja see omakorda meenutas mulle, et ainult Ossu on vist kikupilti näinud, siis :

KIKUPILT -NB! See on suhteliselt (loe: väga) halva kvaliteediga ja udune, aga no.. kikupildi üle ikka ei nuriseks :)

No comments: