Pages

Tuesday, July 28, 2009

dropsid ja traksid

Käisin Ruudi loomapoes täna. Nii mõnus pood on. Hästi lahedaid asju on ja loomi ja üldse on hästi lahe. Nännul oli hein otsas, niiet heina sai ostetud. Seal on igast muid ägedaid asju veel. Näiteks küülikute dropsid. Ma küülikufoormist lugesin, et nendega saab teda nime järgi tulema õpetada. Üle asjade on ka võimalik neid hüppama panna, aga see ei kõla eriti hästi, sest siis ta hakkab oma puurist ka välja hüppama. Igatahes, seal olid maasika-, porgandi-, aedvilja- ja meedropsid. Ma võtsin mee omad, sest porgand talle ei meeldi (jänes ja porgand kõlavad küll koos väga loogiliselt), maasikaomades polnud ma nii kindel ja aedvilja omades oli ka porgandit sees. Võtsin mee omad, aga oleks vist pidanud aedviljad võtma. Ta ainult lakkus seda dropsi natuke. Khmm.. ta peaks pöördesse minema sellest :D. Ja siis ma ostsin talle jalutusrihma. Eraldi jänkude oma. Selline punane ja näeb täpselt samamoodi välja, nagu bondi-vega omad. Koju jõudes panin traksid peale Nännule ja läksime õue. Ta ainult jooksis. Vahepeal ei jõudnud järgigi. Tüüp oli eluhäppi :D Nüüd on vässu, magab ja lebotab puuris.

Hommikul tegin kõrvarõngad ka. Tükk aega mõtlesin mida teha. Siis võtsin pärlid ja traadi ja värvilise niidi (tegelikult see päris niit ei ole, selline peenem..) ja siis tulid välja sellised:Mõnusad :D Tunduvad vist natuke sinised, aga tegikult on must pärl, mille ümber on must traat ja mille ümber on omakorda see niidi moodi asi.
Tahaks sõrmust ka teha sarnast, aga ma pole veel välja mõelnud, mille peale seda teha, sest mul pole sõrmusetoorikuid. Juutuub ja guugel tuleb appi võtta vist jälle :D Ei tegelt ma arvan, et traadist saab ka teha.. :)


Nännu oma traksidega:


Leia pildilt kass :D


Ahjaa.. Nännul on uus nimi tekkinud :D Tal on sellised tuustid seal kõrvade juures ja kaela ümber, et issi mõtles välja uue nime. Nimi on Nuustik :D

Heal lapsel mitu nime ;)

No comments: