Pages

Saturday, May 2, 2009

Õuemõnud

Ma lihtsalt ei viitsinud enam toas passida, niiet leiutasin viisi, kuidas trepist alla saada. Ma ei tea, kas on mõtet seda siin seletama hakata, aga põhimõte on selles, et tuleb istukil trepist alla saada. Me siin just mõtlesime, et peaks tegema õppefilmid. Nagu et kuidas midagi kipsiga teha. Või pommiga. Või korsetiga. Võõi kahe kipsiga. Suht rikkaks saaks vist :D.
Eile oli meil grillõhtu. Tegime šašlõkki. Mingi hetk ilmus mingi säuts kohale. Ma võin väga eksida, aga see oli äkki mingi rohevint või keegi. Igatahes, üks istus ühe puu peale ja hakkas mingit oma asja sädistama ja siis ilmus teine. See istus teise puu peale ja sädistas vastu. Ja nad lihtsalt istusid ja sädistasid omavahel. Kuskil 10 minutit järgemööda. Siis lendasid ära, sest issi ehmas neid kogemata. No ja siis see esimene tuli tagasi. Ja ta istus seal veel siis ka , kui me tuppa läksime. Täitsa popp tüüp oli. Ainult et Vikingil olid närvid läbi - tüübid sädistavad, aga kätte ei saa.
Hommikul tulin jälle õue. Arvata on, kes jälle sama puu peal istus ja samamoodi sädistas. Põhimõtteliselt me saime endale kodulinnu. Ja see pole veel kõik. :D
Ma leidsin mingipopi mardika. Sätendas lahedalt. Ja lõpuks kaevad ennast lihtsalt maa sisse :s.
Aaga, pilte ka :)
No comments: