Pages

Sunday, May 10, 2009

Head emadepäeva!Täna oli nii mõnus ilm. Hommikul läksin õue, tegin hunnikus pilte ja siis me avastasime, et meil on keset aeda linnupesa ja seal kõrval linnutiib :/. Kassid olid kõvasti tegutsenud seal. Ma arvan, et see pesa oli seal elupuude sees, mis meil aiamaja juures on, sest need rohelised siutsud lendasid seal koguaeg. Nüüd pole ühtegi enam. See pesa oli hästi popp tegelikult. Sulgede, heina, sambla ja mingi vati moodi värgiga varustatud.
Pidin kunstiõpetajale kaks tööd kooli saatma, et veerandihinne välja saada. Üks oli ema/vanaema portree ja teine vabal valikul. Selle portreepildi tegin ära. Üritasin Vantsut joonistada, eks igaüks vaatab, kui häst välja tuli. Vantsu koguaeg ütles kõrval, et joonista kortse juurde. Ma siis tegin ka ikka.
Siis mul tuli täna mõte, et võiks oma peenra teha aeda. Tegelt mõte on juba ammu, aga no kipsidega väga ei tee ja nüüd kui lahti saan on juba hilja. Aga ma tegin kavandi, mis ma sinna panen. Natuke peab veel mõtlema.
Mm.. ajalooõpetaja tahtis, et ma enda Rooma reisist kirjutaks, et ta mulle hinde saaks panna. See oli kaks aastat tagasi ja ma ei mäletanud enam isegi, mis linnades me käisime, aga natuke mõtlesin ja midagi mõtlesin isegi välja.

Üle pika aja sai isegi normaalmõõdus blogipostituse. Sihkseid võiks veel kirjutada :P

7 comments:

Liis said...

linnulugu on kurb, seda enam, et need rohelinnud olid väga ilusad :( peab kassist ketikassi tegema

Paulaa :) said...

kurb jah :(
heh, siis peaks küll vähemalt 5-6 kassi kahtlusalustena ketti panema, sest just nii palju neid siin liigub.
tuleb korrldada CCSI - Cat Crime Scene Investigation

kaiakene said...

Appi, mul tuli selle linnupesaga meelde, kuidas me kassile meeldis linde taga ajdada, neid püüda ja siis meile tuppa näitamiseks tuua, et me teda kiita saaks. Ta ei söönud neid ära ega midagi, vaid lihtsalt tassis suus tuppa. Ja siis me emaga ajasime neid linde taga, et nad toast välja saada. See oli nii naljakas, aga linnud olid surmahirmus.

Paulaa :) said...

:D
Viking on liiga laisk ja liiga paks, et mõnd lindu taga ajada

Eneken said...

Sauh! Täh kaardi eest ja VÄÄÄÄÄGA ilus vanaemme pilt on! Ja fotod on ka zuperbopid muarust!!! Mu hüperhaigus hakkab nüüd vaikselt tagasi minema loodetavasti, nii et nädala lõpu poole võib isegi päriskallisid saada :P

Ole tubli ja ää pahanda, et ma ei ole jõudnud lugeda, pea valutab vahetpidamata ja palavik ajab silma vesiseks ja kurk on nii valus, et helistada ka ei kannata... nurrjakalli!

Eneken said...

Aa, ja Rooma kohta - mäletad, me ostsime selle Rooma raamatu, kus olid pooled asjad sees, mida me nägime... äkki tuleb meelde miskit :P ja no kui mälu ikka kehvake on, siis tuleb varsti uus Rooma ette võtta, või mis?

Ja vaata natuke wikipediast ka Rooma kohta - ma ise olen just mõelnud, et oleks ma ENNE Rooma ajaloo õppimist Roomas käinud, oleks see kõik ehk isegi huvitav olnud :D:D:D

Paulaa :) said...

Tähh. Roomaga sain hakkama, tänu wikipediale ja ajalooõpikule :)
Uue Rooms vastu pole mul küll miskit :D