Pages

Tuesday, April 14, 2009

Pilte.. juttu ka :D
Mu konkursilambuke :)

See on tõestus selle kohta, et Viking jätab oma hernekrõbuskid alles. Tegelikult pole see väga hea pilt, sest kui ta natuke veel sööb, siis on ainult herne omad alles. Okei, okei, natuke teisi ka, aga ta on ju siiski ainult kass.

:)

Siluett ;)

Täna oli täitsa lahe päev. Koolis oli ka okei. Esimene tund oli mata. Kolmnurkse püstprisma ruumala... Teine oli ajalugu. Ajalugu on nagu ikka, segane ja igav. Peale seda oli eesti keel ja siis oli saksa keel ja siis inglise keel ja siis käsitöö.

Käsitöö oli põnev. Seda jutumärkides. Tegelikult ei teinud me tänases tunnis midagi erilist. Rääkisime, kes ja mida järgmises kokanduse tunnis teeb. Meie pere teeb küpsisetordi, makaronisalati ja võib-olla veel midagi. Igatahes tundub see kokanduse värk täitsa okei. Mina pean laua katma ja salatis aitama, kui aega üle jääb. Otsustamisega oli väga raske, sest keegi ei söö eriti midagi. Herned, mais, porgand ja paprika olid kõik täiesti vastuvõetamatud erinevate rühmaliikmete poolt. Mõtlesime, et niisutame küpsiseid piimaga, aga siis ütles Eneli, et tema päeval piima ei joo, ainult õhtul. Selgus veel ka, et Eneli ei salli marmelaadi ja kõike muud võimalikku, mis koogi ilusaks teeks. Ainus lohutus on, et Ennu ei pea jooma seda piima. Paula ütles, et küpsistele ei jää isegi piima maitset. Koogi vahele paneme kakao ja hapukoore segu.
Pärast käsitööd sai koju.
Homme on paar tööd. Näiteks eesti keeles, kus meil on kontrolltöö ja inglise keeles, kus meil on tunnikontroll.. "parts of the body and face". Pea on pöidlaid ja pahkluusid täis. ;D.

Natuke aega tagasi käisin õues, aga nagu kiuste läks see mõnus õhtupäike selleks ajaks ära, kui mina õue jõudsin. Praegu tuli just tagasi. ÕÕH. Aga pilte sai ikka.

Ma ei teagi, kas ma saan siia pilte üles panna, sest peale parandust pole mul enam Photoshoppi.. Oli ära kustutatud, ma ei tea miks. Igatahes ei saa ma neid väiksemaks teha ega muud miskit.

Vist pole rääkinud veel sellest, et me klassiga ekskursioonile läheme. Nüüd siis räägin. Läheme Hiiumaale. Kaheks päevaks. Mai lõpus. Üliväga ootan seda juba.

Järgmisel teisipäeval ehk siis täpselt nädala aja pärast on meil saksa keeles tasemetöö. Jubejubejubejube. Aga vist väga raske ei ole. LOODETAVASTI :P

Pilte panin ka. :)

No comments: