Pages

Monday, April 13, 2009

Arvuti-tagasi-eriVahepeal on blogi ligi 2 nädalat tühjalt seisnud. Seda sellepärast, et mu arvuti oli paranduses. Kõvaketas läks läbi.. Nüüd sain tagasi. Uus msn funkab ja kõik on tore ja kena. Vahepeal on niiii palju juhtunud.
Täna käisin esimest päeva pärast seda vaagnavärki koolis. Alguses oli hästi jube. Päeva lõpus oli juba täiesti talutav. Jalg valutas päeva lõpuks ikka ülikõvasti, aga arvuti tagasisaamine parandas tuju mitmekordselt..
Vahepeal oli munadepüha ja emme käis koos Maeve'iga külas. Emme tegi mulle selle lilledega popi muna ja Maeve õppis minult heegeldamist. Lõpuks tegime me kamba peale selle panda. Pingviini hakkasin ka tegema, aga kardetavasti läheb tänu koolile pingviiniga pikemalt.
Siis käis Liisu külas vahepeal. Tegime pilte, kõigest ja kõigist. PS. Liisu tegi nüüd blogi comeback'i ja nüüd ta kirjutab sinna igapäev (erand kinnitab reeglit) ja paneb poppe pilte sinna. Ma arvan, et kuna ma nüüd juba peaaegu normaalselt kõndida saan, siis hakkab minu blogis ka rohkem pilte olema. Kristel käis ka vahepeal külas. Ja Kadi tuli Hispaaniast tagasi.
Kindlasti on neid uudiseid kõvasti rohkem, aga mul ei tule kõik korraga meelde.
Munapilte panin ka natuke :P

2 comments:

lizzie said...

teadmis ? sul on ülinunnu blogi , ^^

Paula said...

Arvad? Sul on ülinunnum blogi :D