Pages

Thursday, March 5, 2009

Nõrganärvilistele mittesoovitatav ;)

Täna oli jälle hästi huvitav päev. Hommikul oli mul jalg nii valus, et liigutada ei saanud. Siis tuli välja pika sebimisega, et mul on seal põletik. Siis tehti mulle vereproov, et vaadata, kas need põletiku näitajad on tõusnud või mitte. Tuli välja, et on. Siis mulle tehti jubedalt haiget, ikka väga jubedalt. Pärast seda viidi mind protseduuride tuppa ja hakati verd võtma. Alguses veel Kaarel ja Edrin ütlesid, et seal on hunnik tudengeid. Ma ütlesin, et kui nad mulle laulavad, siis pole mul miskit selle vastu. Kui me kohale jõudsime, siis pool tudengeid olid nõus laulma ja puha, teine pool olid umbes sellise näoga, et näidake nüüd parem kuidas seda verd võetakse. Kõigepealt prooviti käelaba pealt võtta, aga sealt ei tulnud ja siis taheti sealt ülevaltpoolt võtta, küünarnuki juurest. Merle ütles, et ma ei pea vaatama. Ma siis vaatasin tudengitele otsa. Ja siis äkki minestas üks tudeng ära. Kukkus pikali ja läks näost valgeks. Siis jäeti mind rahule mõneks hetkeks ja tegeleti temaga. Tehti aken lahti, toodi nuuskpiiritust ja keerati külje peale. Nagu Orase tunnis ;). Siis ta ärkas üles ja kõik oli korras. Merle ütles, et ei teagi, kas tal oli tähelepanu vajadus või kartis ta verd... Siis torgati mulle see nõel sisse ja võeti katsutid verd täis. Kui ma ära hakkasin minema, siis see tüdruk, kes ära minestas lehvitas mulle ja see tüüp, kes oli ukse juures koguaeg sellise ma-tahan-arstiks-saada-mitte-laulda näoga lehvitas ka. See tõestab, et nad võivad kõik sõbralikud olla. KA esimene kursus. Pärast anti mulle antibootikume ja neid hakatakse mulle nüüd kell 12 öösel, 6 hommikul, 12 päeval, 6 õhtul andma. Ma ütlesin selle peale, et ma ju magan kell 12 öösel ja kuus hommikul. Selle peale öeldi, et ma ei pane tähelegi, kui nad mu käe kallal nokitsevad. Parem ikka, kui see äärmuslikum variant, et võetakse see varras, mis põletikku tekitab ära ja pannakse kips. JUBE. Ma enne laman siin rahulikult ja lasen endale antibiootikume sisse suristada.
Täna käis palju külalisi, niiet ma teen uue topi. :P Kerttu käis, nagu ta lubas ja Liisu käis. Ja täna oli vanaemmede-vahetus ka. Uus top siis:
1. Issi [13]
2. Kaire, Anni, Liisi, Mehis [9]
3. Liisu [5]
4. Kadi [4]
5-7. Emme [3]
- Liis ja Mihkel (ilma koerata...) [3]
- Vanaemme [3]
8.-9. Kristel [2]
- Kerttu [2]
10.-15. Kaia [1]
- Annika [1]
- Mariel ja Mariisa [1]
- Oskar [1]
- Õp. Tiina [1]
- Piret [1]
Ma sain täna teada, et mõned oevad blogi mitu korda päevas ja et ma võiks tihemini kirjutada. Eks ma üritan ;)

6 comments:

Kerttu said...

juhei, ma olen selle sissekande esimene kommenteerija:D!
igatahes, ma ei tea nüüd, kas sa mu skräppi juba lugesid, aga mul on nüüd autovõtmel maailma kõige ägedam võtmehoidja ja teist sellist kellelgi pole! veel st, sest sa pole õdedele neid veel andnud:p lisaks pilkupüüdvale välimusele on see ka ääretult praktiline, sest eelmine kord, kui mul võtmehoidjat veel polnud, hakkasin ma värisevate kätega varuvõtmega Tln-st Trt-sse sõitma, sest võti oli kadunud. pärast tuli välja, et see oli käekoti voodri sees, aga oleks kohe see võtmehoidja olnud, oleks leitud olnud:)
ma tean, et ma peaks treener olema ja propageerima tervislikke eluviise ja värki, aga lisaks burksile ja friikatele ma juba mõtlesin järgmise korra üllatuse välja:p ma ei saa öelda konkreetselt, sest siis poleks üllatus enam. ilmselt. aga siiski, see mõte meeldib mulle endalegi:D
igatahes, kuna su blogi on väga sisukas, siis ma mõtlesin uurida, et kas sa tellimustöid ka teed. näiteks võiksid sa kirjutada üles 10 põhjust, miks ma peaksin bakatööd kirjutama (nagu see film 10 põhjust sind vihata, aga mitte päris). ja siis oleks ka mingid motivatsiooni sisendavad üleskutsed teretulnud... või tegelikult oleks vaja, et keegi lihtsalt riidleks, õiendaks ja kamandaks, nii et selleks on sul ka volitused:D

ma loodan, et su põletik nüüd praeguseks juba taandub. ja veel loodan, et sulle ööseks seda piiksujat lähedale ei panda. seda, mis teeb samasugust häält nagu mingi orkaanihoiatus või tulekahjuhäire. seda juba ainuüksi tuleviku mõttes, kuna kui sa selle piiksudest hoolimata edasi magad ja ära harjud, siis tulevikus ei saa sa ju üldse tööle/kooli õigeks ajaks minna, ilma et voodi äärel sümfooniaorkester või tanel padar & the sun oleks (mis poleks ka halb mõte:p).
vot nii.
aga ole siis jätkuvalt tubli!
hoian pöidlaid, varbaid jm!: )

Kerttu said...

oi, see tuli päris pikk kommentaar:D palun vabandust!

Paula said...
This comment has been removed by the author.
Paula said...

Kerttu, see oli tõeliselt pikk kommentaar. Selliseid on lust lugeda ;). Ma teen su tellimustöö ma arvan selle nädala lõpuks äkki või midagi nii. Ma pean natuke mõtlema.

Monika said...

Tere Paula :)
Eneken saatis Su blogi-lingi ja nüüd ma katsun ka kursis olla, kuidas Sul seal käpad käivad :) Ole siis ikka tubli! Lahe blogi Sul!
Võid ajaviiteks minu blogi ka lugeda, aga see ei ole mu nö isiklik blogi, vaid külablogi, olen külavanem ja kirjutan seal meie külakroonikat, et mis seal parasjagu sünnib. Näiteks taheti kohalikku kooli kinni panna. Kohalikku ajalugu uurin ja sellest kirjutan palju. Ja enda isiklik Saksamaa-blogi on mul ka, sealt võid ajaviiteks naljakaid pilte vaadata, kuidas Saksamaal vastlaid tähistatakse :)

Kadi said...

Põletik:S?
Jubee:/
Loodan et see põletik läheb ruttu ära:)