Pages

Saturday, March 28, 2009

Munadepüha elukad

Põhimõtteliselt olen ma viimasel ajal jõudnud niikaugele, et kui blogisse midagi kirjutada ei ole, siis tuleb tekitada midagi, millest kirjutada. Ma siis tekitasingi. :D
Esimene uudis on see, et varasemast kolmejalgsusest on saanud neljajalgsus, mis otseselt tähendab seda, et ma astun juba jala peale. Loodetavasti saab varsti kahejalgseks tagasi. Tegelikult pole peale astudes üldse valus ega miskit, aga ma ei julge enne päris ilma karkudeta kõndida, kui arsti juures olen käinud. Arst on 2. aprill.
Teine uudis on see, et ma sain USA-st paki. Emme saatis :P. Hästi popp pakk oli. Teiste asjade seas oli seal roosa elukas, kes nupule vajutades seletab, kui õnnelik ta oma šokolaadijänese üle on. Põhimõtteliselt. Vantsu ehmatas esimesel korral ära ja ütles, et sõimab läbi kohe, kui nupule vajutada. Aga nüüd on isegi Viking selle eluka omaks võtnud. Peaaegu. See tähendab, et tal pole tema vastu midagi, kui ta temast nii umbes 4-5 meetri kaugusel hoitakse. Lõnga sain ka pakiga. Ja sellest lõngast tegin ma endale sokid :D. See tähendab, poolteist sokki, sest pool sokki on veel kududa.
Kolmas uudis on see, et varsti tulevad munadepühad. Ja seoses sellega võtsin ma täna kätte ja otsisin välja oma villa ja muu staffi ja kobisin vannituppa. Istusin seal tunni või paar ja viltisin kolm elukat. Muud nime ma neile ausaltöeldes anda ei oska. Aga ma panen pildi, kui nad ära kuivavad ja kui ma neile näod, sabad, tiivad, kõrvad ja muu sellise külge teen. Kui asi läheb nii nagu plaanitud, siis peaks neist kolmest kaks olma kassid ja üks tibu.
Postitus sai isegi enamvähem postituse moodi. Kirjutan jälle, kui uudiseid olen juurde tekitanud.

Edit: Pildid siis ka. Munaelukatest sai ainult üks pildile, sest teised pole veel päris valmis ;)2 comments:

Eneken said...

ee... mulle üldse ei meeldi kui kuskil 0 comments on, ja siis ma tekitan kommenteid. ma olen paras lohe olnud ise, nii lugemise kui kirjutamisega... kas sokid on valmis ja kus on viltelukate pildid??? Ja kuidas Liisi sünnipäev läks? Kalli ka!

Paula said...

Kohe saad lugeda.
Mulle ka üldse ei meeldi, kui 0 comments on. Tuju läheb pahaks kohe, paanika tekib :D