Pages

Monday, March 2, 2009

Mõnus pikk postitus

Ma ikka üritan iga päev kirjutada, aga nagu kiuste ununeb mõni päev ära või on nii palju tegemist, et jääb kirjutamata. See viimane juhtub siis, kui mängutoas on tudengivabadus ja seal on keegi, kellega mängida. Tudengid pidid küll otsa saama selleks nädalaks, aga kuna õdedel-arstidel oli mingi loeng või õppus või mingi asi olnud, siis peavad tudengid 2 päeva järgi tegema. See tähendab, et ka homme on tudengeid siin nagu muda.
Homme tuleb kloun. Ma lubasin Eva Leale, et kui ta täna koju peaks saama, siis ma teen talle homme klounist pilti. Kui nüüd mõtlema hakata, siis pilti võiks niisama ka teha, et blogisse panna. Või miskit sellist. Ma võin seletada milline ta välja näeb, et kui te peaks teda tänqaval nägema või midagi, sest Urve ütles, et ta tulebki otse tänavalt oma klouninina ja -juustega. Ainult jope jätab nende juurde nagisse. Tal on selline ülisuur oranž parukas. Selline hästi lokkis. Siis tal on punane nina ja kui ma õigesti mäletan (ma pole teda nüüd ju pea 2 nädalat näinud ega mäleta väga täpselt) siis tal on näomaaling ka. Tal on kollane ämber, kus ta oma klounikraami hoiustab. Seal on tal pakk selliseid suure mõõduga kaarte. Siis veel üks värviline vihmavari, mida ta eelmine kord küll meie lõbustamise jaoks ei kasutanud, aga mis sealt hästi välja paistis. Mingi pudi-padi oli seal veel, aga 2 nädalat on ikkagi liiga pikk aeg, et ma kõike peensusteni mäletaks.. Aga tal olid hästi suured taskud, kus ta igasugu pisemaid asju hoidis. Näiteks kolme palli, millega ta žonglööris ja sellist pikka punase lõnga juppi, mille kohta ta ise kuivatatud vihmauss ütles. Tal oli igasugu huvitavaid asju veel ja teda oli päris huvitav vaadata ka, kui ta meid lõbustada üritas. Kui kellelgi soovilugusid on, siis andke homseks teada, kuigi ma pean leppima faktiga, et minu blogi loeb regulaarselt vist ainult 1-2 inimest..
Eva Lea õppis täna kõndima. Või vähemalt proovis kõndida. Nimelt täna pidi ta õppima, kuidas ilma istuli tõusmata voodist välja ja sinna tagasi saada. Püsti tõusmine tuli tal hästi välja. Peale seda nägi ta isegi seda suursugust vaadet, mida kõik külalised kiidavad, aga mida ta ise veel kordagi näinud polnud. Ainult, et ma nüüd ei teagi, kas oli vaade liiga ilus või seisis ta liiga kaua või oli asi selles titas, kes kuskil seal eespool koguaeg karjub, aga Eva minestas ära. Siis toodi ruttu nuuskpiiritust ja siis oli kõik jälle korras. Muidu tuli tal täitsa hästi välja. Tal on roosa korsett.. Mina pidin küll tollel korral leppima tavalise metallivärviga. Ajad on edasi läinud vist vahepeal ;).

Vahepeal on külaliste järjestus ainult nii palju muutunud, et issil on külastuskordi nüüd juba 12 ja Liisul on neid 4. Liisu lubas mulle heegelnõela tuua, kui ta järgmine kord tuleb. Issi tõi mulle pannkooke. Issi ei ostnud mulle pannkooke, issi tegi pannkoogid ise. Hästi head pannkoogid olid.
Ma nüüd lähen ja kasutan ära seda juhust, et on tudengivabadus ja seda tervelt kaheks tunniks ja kobin mängutuppa.

No comments: