Pages

Wednesday, March 25, 2009

Klounidest vardas

Viimasel ajal pole millestki kirjutada eriti. Olen mingite kooliasjadega tegelenud enamuses. Nagu näiteks kohustuslik kirjandus ja kodused tööd. Eile sain teda, et meil tuleb terviseõpetuses tasemetöö. Polegi nii hull, kui mõelda, et see oleks võinud ajaloos või loodusõpetuses tulla. Inimeseõpetus on selles suhtes mõnevõrra lihtsam, aga mul pole küll õrna aimugi mida nad seal küsida võivad. Enamasti räägitakse seal oliiviõlist. Just nii. Lisaks sellele tuleb vist matemaatikas ja eesti keeles, kui ma ei eksi.
Tegelikult polegi muud huvitava juhtunud.. Ekoolil on uus kujundus näiteks. Ja lumi sulab! Aeglaselt, aga sulab. Mis on ülivägatore. Ja päike paistab, mis on ka mõnus.
Aah, tegelikult on küll üks asi, millest ma juba enne kirjutada tahtsin. Nimelt see dr. Kloun Mann, kes meil haiglas käis on neljapäeval ehk siis homme telekas. Seal on üldse see dr. Klouni teema. Niiet kes on huvitatud siis homme kell 21.00 tv3-es. Ma mõtlesin, et huvitav mis need väikesed lapsed haiglas mõtlevad, kui nad teda telekast näevad ja ta seal räägib, kuidas ta klounitööd tegema hakkas, kui ta on kõigile rääkinud, et klounist saab kloun nii, kui klounile mingi mänguasi, mille nimi on "klounid vardas" vankri külge riputada. Ma kujutan ette, et tal tuleb järgmisel teisipäeval palju seletamist :D.
Ma kirjutan õhtul jälle, kui midagi huvitavat peaks toimuma.

No comments: