Pages

Tuesday, March 3, 2009

Klouni-eri


9 comments:

Eneken said...

Midagi tarka pole, lihtsalt ma tean, kui lahe on, kui keegi vahepeal mõne kommentaari kirjutab :D aga siis et mitteigavat õhtut ja kalli!

Guitzz. said...

Paula. Tahaks ullult sulle külla tulla, aga ei saa :( . Aga selle eest loen ma su blogi hoolega :) Ole tubli ja et su VAAGEN ka hästi paraneks ( lõpuks ometi vist ütlesin õigesti :)). Musid ja kallid :** . PS.Muide mu uus blogi :D : http://guitzz.blogspot.com/

Kerttu said...

nii, neiu, kuna sa keeldud mulle orkutis vastamast ja msn-is sind ka ei ole, siis ma teen uue katse siin:D esiteks, mis kellani täna tulla tohib, st mis kell magamaminekuaeg on, teiseks, mis kell sa homme hommikul üleval oled?
ja blogi on sul vägev muide!: )
igatahes anna võimalusel endast märku meilitsi, orkutis vm viisil, eksju! tervitused!

Paula said...

To Kerttu: Ma käin orkutis harva ja pealegi ükskord ei vaadanud ma niiumbes 2-3 kuud enda sissekandeid, niiet orkut ei ole kindel variant teate edastamiseks :D. Külastusaeg on kell ? kuni kell ?. On käidud ka kell 12 öösel ja hommikul olen ma seitsmest üleval niiet vaba valik.
Aitäh, eks ma ikka üritan :)
Orkutisse kirjutasin ka vastuse

kaiakene said...
This comment has been removed by the author.
kaiakene said...

Appi, ma kustutasin oma kommentaari ära:S Igatahes, ma ütlesin, et tuleme sind, kullake, ka nädalavahetusel vaatama. Lisaks kõigele muule ütles Kuldar, et tahab ka su külastajate TOP-is olla ja teistele konkurentsi pakkuda:P Anna märku, kui sa Mäki burksi või muud head tahad;) Pai!!

kaiakene said...

Ja veel, mis ma tahtsin Kerttule öelda, on see, et mina sain kell 11 veidi noomida, et ma nii vara külastama haiget tulin. Muidugi ta sai algul aru, et ma tulin sünnitama ja oli sõber, aga kui ma ütlesin, et ma ei ole sünnitamas, siis ta vaatas mind viltu.

Kerttu said...

hahaa, no aga minu pärast sa oleksid võinud, Kaia, sünnitada ka. ma ei oleks üldse pahandanud ega karda ka konkurentsi, nii et teinekord lase käia! ja üleüldse, burksi pidin mina viima, nii et ära sa siin laia selliste ettepanekutega!

aga jah, Paula, meie, orkutisõltlased, ei mõista vahel neid inimesi, kes 2-3 kuud oma sissekandeid ei vaata, nii et minu vabandused:p sain su vastuse kätte ja homme hommikul olen platsis (loodetavasti mitte sünnitamas):D
kallid!

Paula said...

To Kaia - Tulge jaa. Mul ongi viimasel ajal külastajaid väheks jäänud. Ja Kuldar võib ju proovida nii, et ta tuleb mitu korda uksest sisse ja läheb välja ;)

To Kerttu - jään ootama :P