Pages

Wednesday, March 4, 2009

Kiired ajad


Polegi jõudnud eriti kirjutada täna. Palatikaaslastest. Reimo, kes oli hoopis aasta ja kaheksa kuud vana (mis see 6 kuud ikka ära ei ole), läks täna ära ja tema asemel tuli Johanna. See on vist Johannade palat. Aga ta läheb homme ära. Vist. Ma ei teagi täpselt.
Me ehitasime täna koos Kaareli, Edrini ja Edaga robotit. Kaarel ütles, et ta on varem ka ehitanud, aga me kambakesi kahtleme selles sügavalt. Vähemalt oli Kaarel'il kõvasti positiivsust. Kui meie robotil jalg ära kukkus, siis ta vähemalt üritas head nägu teha ja kui Edrin üritas robotile roosasid sitse ja satse külg panna, siis ta lohutas ennast sellega, et vähemalt üks pool on pruun. Me võtsime suure pappkasti ja ühe väiksema ja siis tegime talle igast vidinaid külge. Alguses pani Kaarel (kuigi ta seda eitab) robtile liiga kipakad jalad alla ja siis ta kukkus pikali alatasa. Edrin tegi talle juba sussid ja puha, kui äkki m jõudsime otsusele, et endistest jalgadest peavad saama antennid või tundlad. Nüüd on sussid hoopis tema mingid silmapealised... kui neid nii võib nimetada. Või tundlakatted. Ausaltöeldes menutab ta pisut Wall-E't aga ta on selline pikkade jalgadega. Kõhu peal on tal selline kuldne kuulivest ;). Siis tal on hästi kentsakad puusad ja jämedad jalad (mis pidid alguses õlad olema). Käed on tal natuke viltu. Üks külg on kaetud muffinivormidega ja teisele pidime Edriniga roosad kettad tegema, aga Edrin pidi tööle minema. Eks me kunagi lõpetame. Aa.. ja siis tal on selline kandiline pea ja suured hõbedase sisuga silmad. Selja peal on tal juhtumiskeskus, kuhu ma mõned juhtmed sisse panin. Tundlad on tal ühendatud juhtmega, et need omavahel konsulteerida saaksid, kumb pool nüüd liigutama peaks. Kaarel ütles, et me võiks selle õhtul õdede tuppa nihverdada, et see oleks nagu Tootsi maakera. Aga praegu istub (loe: lamab, sest ta vaeseke ei seisa püsti. Kaarel ütles, et selle pärast ta ju haiglas ongi) ta mängutoa akna peal. Päeval mängisin ma veel Rummikub'i ja heegeldasin lilli. Mul on projekt. Nimelt tahan ma kõikidele õdedele lilled heegeldada. Praegu on valmis 8 ja vaja teha kokku 20 või pisut rohkem. Kõigele lisaks on see hea ajaviide :). Ma paneks meie armsast robotist pildi ka, aga ma pole jõudnud temast pilti teha. Ma mingi päev teen.
See nädal peaks siis kuhjaga külalisi tulema, mis on supermõnus, sest siin kisub nii igavaks viimasel ajal. Eriti õhtuti. Mis siis, et ma ikka üritan endale tegevust leida. Täna käis Manna külas ja tõi mulle Rubiku kuubiku. See on ka hea ajaviide, aga ma pole veel üldse aru saanud, kuidas see nipp käib. Ühe külje saan kokku, kui tükk aega üritan. Niiet, Rubikuproffidel tasub ühendust võtta.
Nagu ma aru olen saanud, olen ma viimase kolme-nelja päevaga lugejaid juurde saanud. Nii tore :) Peaks vist blogilugejate TOP'i ka tegema. Ma tean, kes siis esikohal oleks.. vaieldamatult.
Mul läks täna jalg jubedalt paiste, sealt kruvi või varda või asja juurest. Siis nad panid mingit pruuni õlivärvi moodi rohtu sinna. Põletikuvastane on teine.
Seekord on ka mõnus pikk postitus niiet. Kes viitsib lugeda see loeb.

4 comments:

kaiakene said...

Mina lugesin:) Ma arvan, et sa võiksid oma haiglajuttudest raamatu välja anda, sellise bestselleri. Tore on käia blogi lugemas ja nii tööluusi teha:) Ole tubli ja näeme varsti:)

Paula said...

Pole üldse paha mõte :D

Guitzz. said...

mina käin ka sinu blogi iga päev lugemas. sul nii nunnu blogi lihtsalt :) Su blogi on isegi minu blogi juures ära mainitud ;)

Kadi said...

Ma loen ka su blogi nüüd igaäev vaatan kas on juba midagi uut kirja pandud:D
Tulen sind kindlasti vaatama kui terveks saan:) Nii et ravin kõvasti:D