Pages

Tuesday, March 17, 2009

Arstiblogi

Heh. Mõne aja eest avastasin selle arsti kirjutatud paberi, millel on siis märgitud minu andmed ja igast muu staff. Ühesõnaga, ma leidsin kinnitust sellele, et ma oleks võinud nende pikkade blogipostituste asemel kirjutada kõike kahe-kolme lausega, nagu seda on teinud minu arst. Kokkuvõtlikult, siin paberil on nn haiguse kulg, kuhu on teatud aja tagant märgitud minu seisund. Ausaltöeldes on see päris naljakas. Kuna mul neid pabereid ainult kolm eksemplari on siis ma kirjutan mingid kohad siia. Siin see arstiblogi siis on:

13.02.2009 10:30 - VÄRIMÄE, EDA-ANN - lastekirurgia
Laps tunneb end rahuldavalt. Maganud, valu pole oluliselt seganud. Venitus 5 kg. Rkk tellitud

16.02.2009 12:39 - VÄRIMÄE, EDA-ANN - lastekirurgia
Lapse seisund rahuldav. Eilsest lapsel palavik, kaebab valu parema põlve kohal, peavalu. Venitus püsib. Infektsioonitunnuseid varda kohal pole. Homme kontrollfilm.

02.03.2009 14:00 - VÄRIMÄE, EDA-ANN - lastekirurgia
Lapsega probleeme pole. Venitus püsib. Laps rõõmsameelne, õpib, suhtleb. Kaebused puuduvad.

05.03.2009 15:40 - VÄRIMÄE, EDA-ANN - lastekirurgia
Laps pahas tujus, nutune. Kaebab valu mediaalse vardaava kohal. Seal valulikkus, turse ca 2-2,5 cm ulatuses. Analüüsid. Kuna CRV ja SR tõusnud, ordineeritud Oxacillini 1 g x 4, lokaalselt ordin. side braunovidooniga, kompress alkoholiga.

15.03.2009 10:32 - VÄRIMÄE, EDA-ANN - lastekirurgia
Laps rahuldavas seisundis. KAebab valu vasemas jalas - ilmselt karkudega käimisest. Laps väga püüdlik ja arukas. Kui karkudel trepist käimine selge, plaanime kojuminekut.

16.03.2009 12:17 - VÄRIMÄE, EDA-ANN - lastekirurgia
Laps tunneb end suhteliselt hästi. Käis täna koos RKK instruktoriga treppidel harjutamas, et kodus toime tulla. Jõudlus päris hea.

Vot selline oli dr. Värimäe blogi. Nii lihtne ja lühike see siis oligi. Paar huvitavat fakti veel. See ora või varras oli hoopis popima nimega. Nimelt Kirschneri varras.

Ühesõnaga on siin lehel hästi palju huvitavat.

Aga ma nüüd lippan oma fractura acetabuliga.

2 comments:

Eneken said...

Sauh!!! Tead, see Varimae oli minu arst ka kunagi kui ma seal 6. korrusel vedelesin mingi asjaga... vist kohulohkiloikamisega :P

Nurr!!!

Paula said...

Okei, ta arvatavasti ongi seal hästi kaua olnud. Tegelikult on ta hästi tore.

Nurr